Flora ja Nike jätkavad eelmisel sajandil alanud koostööd – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Flora ja Nike jätkavad eelmisel sajandil alanud koostööd

FC Flora ning suurim spordirõivaste bränd Nike pikendasid koostööd 2025. aastani. 

Esmakordselt sõlmisid kaks sportlikku organisatsiooni koostöö kokkuleppe 1999. aastal, mis sai ametliku pikenduse vähemalt 2025 aastani. Nike Baltikumi ametlik esindaja AS Jalajälg tegevjuht Rainer Tops usub, et on ainult loogiline, et Eesti suurim spordibränd ja suurim jalgpalliklubi teevad koostööd: “FC Flora on väga suure noorte fookusega professionaalne organisatsioon ja on igati loogiline ja loomulik, et suurim spordibränd ja suurim jalgpalliklubi teevad koostööd.”

Aastate jooksul oleme koos Nikega korraldanud mitmeid ühisüritusi, vahvaid Premium liiga mängupäevi ning suuremaid turniire noortele palluritele. Näiteks korraldame ühiselt igal talvel Flora Nike Cup’i, kus osaleb umbes 3000 last.

FC Flora ja Nike pikendasid koostööd vähemalt 2025. aastani. Foto: Mauri Levandi.

Mõlemad osapooled on omavahelise koostööga rahul, kuid nähakse võimalusi, mida parandada. “Oleme igati rahul. Loomulikult on alati detaile, kus saaks veidi paremini, aga meie pikka koostööd iseloomustab teineteise mõistmine ja vaade tulevikku,” sõnas AS Jalajälg tegevjuht. 

Koostöö igapäevane eesmärk on tuua aina rohkem inimesi spordi juurde. Ennekõike noori, sest nemad on meie tulevik. See tähendab, et meil oleks terve ja sportlik rahvas. Laialdane harrastus loob eeldused kasvatada ka sportlikku taset üle Eesti. 

FC Flora president Pelle Pohlak: “Meie poolt on suur rõõm, et 1999. aastal alguse saanud koostöö saab enda loogilise jätku. Oleme mõlemad enda töös kirglikud ja edasipüüdlikud, oleme alati valmis leidma uusi viise ja lahendusi, kuidas teha enda valdkonnas asju veel paremini!”