Flora ja Levadia leppisid seekord viiki – FC Flora -FC Flora

Flora ja Levadia leppisid seekord viiki

IMG_6791

FC Flora ja FC Levadia mõõduvõtt A.Le Coq Arenal andis 20. voorust 1:1 viigi.

Avapoolajal olid külalised selgelt teravamad ja juhtisid vaheajaks Artjom Rahmanovi 28. minuti väravast teenitult 1:0.

Teise poolaja alguses jäi Levadia aga kiirelt kümnekesi, kui Flora vahetusmehe Albert Prosa tõmbas maha Artjom Artjunin. Kulus veel tosinajagu minuteid, kui Andre Frolovi nurgalöögi järel sai Dmitri Kruglov hakkama õnnetu omaväravaga.

Floral oli mitu head võimalust Levadialt kolm võidupunkti üle aastate kätte saada, kuid ei Logua ega Beglarišvili suutnud i-le täppi panna. Lõpus päästis Florale viigipunkti Mait Toomi hea tõrje üleminutitel.

Kahe rivaali viik aitas liidriks Nõmme Kalju, kes võitis Tartus sealset Tammekat 3:0. Kaljul on nüüd 45, Floral 44 ja Levadial 43 silma. Juba reedel võõrustab FC Flora A.Le Coq Arenal FC Infoneti.

Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 1:1 (0:1)

60. ov. Dmitri Kruglov – 28. Artjom Rahmanov

Hoiatused: 28. Maksim Gussev, 38. Andre Frolov – 68. Ingemar Teever, 87. Siim Luts, 90+2. Sergei Pareiko
Eemaldamine: 47. Artjom Artjunin
Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.