Flora haaras liidril sabast – FC Flora -FC Flora

Flora haaras liidril sabast

Albert Prosa vs Infonet

1.aprillil Infoneti Lasnamäe staadionile liigatabeli liidrile FC Infonetile külla sõitnud Flora haaras mänguohjad kohe avavile järel ning tugeva survega ning peamiselt vasakult äärelt kulgenud rünnakute läbi leiti mitmel korral kastist ründajad ning ning nii said järjestike rünnakute järel peale lüüa Albert Prosa, Rauno Alliku ja Gert Kams, kuid Infoneti väravasuul seisnud Matvei Igonen suutis oma meeskonda vee peal hoida.

Pööre tuli mängu 30 minuti möödudes, mil kapten Gert Kams oma trahvikastis olukorda hiljaks jäi ning Nikolai Mašitševi jalust niitis, mistap kohtunik Eiko Saarel ei tekkinud penaltipunktile osutamise õiguspärasuses kahtlust. Dmitri Kruglov realiseeris penalti ning Infonet oli haaranud eduseisu.

Teisele poolajale tuli Flora aga põlevate silmadega ning täis otsustavust mängu kulg ümber keerata. Infoneti kaitseliin suruti 16 meetri kasti joonele ning sinna jäi ta kogu teiseks poolajaks, pääsedes vaid paarile kontrarünnakule ning teenides paar nurgalööki, kuid Flora väravat valvanud Richard Aland ei lasknud end üllatada. Flora peale surutud tempoga ei suutnud Infonet enam toime tulla, Flora rünnakulained ei vaibunud hetkekski. Markus Jürgensonil oli võimalus mäng uuele rajale pöörata, kuid pall tabas posti, kaitsjatesse takerdus ka Joonas Tamme jätkulöök. Infonetile hingamisruumi aga ei jäetud ning 88. minuti täitudes sai Flora oma tahtmise, kui Rauno Alliku suurepärase söödu toimetas väravasse Albert Prosa. Kohtuniku antud nelja lisaminuti jooksul jahtis Flora veel raevukalt ka võiduväravat, kuid see jäi seekord löömata. Kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Et samal ajal Tartus toimunud mängus šokeeris Tammeka 4:0 võidutulemusega Sillamäe Kalevit, kerkisid tartlased, kes saabuval esmaspäeval Florale A. Le Coq Arenale külla sõidavad, et VI vooru mäng maha pidada, Florast mööda teisele kohale ühe mängu vähem pidanud Nõmme Kalju ette (kes peab V vooru mängu laupäeval Levadia vastu võõrsil).

Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Flora 1:1