Flora Cup alustas kõige noorematega – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Flora Cup alustas kõige noorematega

FCF 2009 Flora Cupil

Juba kolmandat aastat korraldab FC Flora EJL sisehallis noorteturniiride sarja Flora Cup osavõistlusi ning nädalavahetusel selgitasid osavamaid kõige nooremad vanuseklassid.

Huvi turniiri vastu on aasta-aastalt kasvanud ning tänavu on osalejad esmakordselt jagatud kaheks. Nii ei pea äsja jalgpalliga alustanud poisid mängima võistkondade vastu, kel seljataga juba mitme-aastane trennipraktika ja vastupidi.

_GA_2734

Laupäeval toimunud Flora Cup turniiridel 2007. aastal sündinud poistele läksid võidukarikad FC Infoneti võistkondadele. A-turniiril mahtusid esikolmikusse ka Kalju ja Legion ning B-turniiril Levadia ja Rakvere Tarvas. Kokku osales koguni 24 võistkonda ning lisaks Tallinna klubidele (Infonet, Kalju, Levadia, Legion, Flora, MRJK, Kalev, Sparta) olid lähemalt ja kaugemalt kohale sõitnud Paide LM Tapa, Rakvere Tarva, Tartu Heliose, Tartu Santose, Tabasalu JK, Läänemaa JK ja Pakri SK poisid.

Pühapäeval olid võistlustules kõige nooremad ehk 2008. aastal sündinud poiste võistkonnad ning siingi kordas eelmise päeva duublit FC Infonet – võit võeti nii A- kui B-turniiridel. Esikolmiku karikad said veel Nõmme Kalju ja Rakvere Tarvas ning Martin Reimi JK ja JK Kratid.

_GA_3608

Väga tublilt esinesid FC Flora 2009 grupi poisid, kes said aasta vanemate vastu mängides viiest mängust kaks võitu.

Flora Cup turniiride sari jätkub 12. detsembril, kui toimuvad turniirid 2005. ja 2003. aastal sündinud poistele.

_GA_2360