Flora alistas Lokomotivi ja taastas liidriõigused! – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Flora alistas Lokomotivi ja taastas liidriõigused!

Jürgenson vs Jõhvi

Premium liiga hooajast on pool mängitud ja tore on tõdeda, et tabeli tipust vaatab vastu FC Flora. 18 vooruga on meil nüüd koos 13 võitu, 4 viiki ja 1 kaotus. Pühapäevane vastane Jõhvi Lokomotiv sai alistatud 3:1 nagu ka hooaja avavoorus 1. märtsil.

Flora oli pärast kolmapäevast karikamängu ja seal koosseisuga katsetamist taaskord parimas rivistuses, kus Prins oli väravas, kaitseliinis Junolainen, Mets, Rähn ja Jürgenson, keskväljal Lepistu, Frolov ja Zaka ning ründeliinis Logua, Prosa ja Alliku.

Avapoolaega domineeris kodumeeskond täielikult ning Jõhvi istus sisuliselt umbkaitses. Võttis aega 31 ja pool minutit kuniks Zaka kaarpall kaitseliini taha leidis üles Alliku, kes mänguvahendi üle vastaste puuriluku väravasse tõstis.

Alliku ise oli 2:0 väravale eeltöö tegija, kui taaskord lekkis Jõhvi vasak äär. Kiire sööt Jürgensonile ja Matrossov vastaste väravas oli teistkordselt 42. minutil üle mängitud.

Teise poolaja alguses lõi Prosa peaga kolmandagi värava, kui paremalt äärelt andis suurepärase tsenderduse Jürgenson ning Jõhvi puurilukk jäi liialt passiivseks. Loogilise jätkuna pidanuks järgnema väravatesadu, kuid paraku muututi ründefaasis natuke lohakaks ja mängiti mitmes olukorras üle.

Hoopis Jõhvi suutis ühe oma vähestest võimalustest auväravaks sepistada, kui keskväljalt tulnud vabalöögi järel eksis väljajooksul Prins ning Kulikov suunas palli tühja väravasse.

Flora 3:1 võit annab meile 18 vooruga 43 punkti. Levadial on 41 silma ning esmaspäeval Infonetiga kohtuval Kaljul ühe vähempeetud mängu juures 38. Järgmine mäng on märksa tugevama vastasega, kui esmaspäeval 14. juulil tuleb A.Le Coq Arenale külla Sillamäe Kalev.

Premium liiga XVIII vooru mäng:

6. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arenal (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA – JÕHVI FC LOKOMOTIV  3:1 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 32. Rauno Alliku, 42. Markus Jürgenson, 49. Albert Prosa – 57. Deniss Kulikov
Hoiatused: 90.+1. Maksim Gussev – 88. Oleksandr Volchkov

FC Flora: 33-Prins, 29-Rähn, 6-Mets, 16-Jürgenson, 15-Junolainen, 10-Lepistu, 25-Frolov (55. 38-Luigend), 7-Beglarišvili (55. 11-Sappinen), 9-Alliku (69. 20-Gussev), 99-Prosa, 8-Logua.
Varus: 1-Karofeld, 22-Baranov, 20-Gussev, 38-Luigend, 11-Sappinen, 2-Post, 14-Kase.

FC Lokomotiv: 1-Matrossov, 2-D. Smirnov, 23-Vladimirov (70. 4-Rudomin), 22-Zahharenkov, 18-Volchkov, 7-Kutuzov, 11-Kulikov, 15-Lazebniy, 10-Alania, 13-Naveriani (79. 14-M. Bazjukin), 12-Volkov (57. 5-Tihhonov).
Varus: 48-Smelkov, 5-Tihhonov, 20-Potapov, 14-M. Bazjukin, 4-Rudomin.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.