FCF 2007 Rohevalged tõid Kiviõlist koju ootamatu karika – FC Flora -FC Flora

FCF 2007 Rohevalged tõid Kiviõlist koju ootamatu karika

FC Flora 2007 rohevalged Kiviõli linna 70. aastapäeva turniiri karikaga

Laupäeval 27. augustil toimus Kiviõlis Eesti esivõistluste III voor FC Flora 2007. aasta poistele. Turniiri viis läbi Kiviõli jalgpalliklubi Irbis. Kui poisid olid Tallinnast võistlustele sõitnud teadmisega, et tegemist on tavalise võistlusvooruga, kus paremust ei selgitata, siis kohapeal selgus midagi muud.
Tekst: Kristiina Vaik, FCF lapsevanem

Lisaks esivõistlustele toimus korraldajaklubi jaoks olulise tähendusega Kiviõli linna 70. aastapäevale pühendatud noorte jalgpalliturniir. Ürituse tähtsust ja pidulikkust ilmestas seik, et osalejaid tervitas Kiviõli linnapea Nikolai Vojeikin ning noorte jalgpallisõprade jaoks oli platsi äärde üles seatud lookas auhinnalaud. Osalevaid meeskondi oli neli: Tallinna FC Flora Rohevalged, JK Tabasalu Valge, Nõmme Kalju FC ja Kiviõli FC Irbis.

Esimene mäng Tabasalu poiste vastu läks hoogsalt käima ja algus oli pealinna rohevalgetele paljulubav. Mängu võit tuli kindlalt 6:0 ning kõik platsil olnud poisid said jala valgeks. Teine mäng Nõmme Kalju vastu võideti samuti, seekord seisuga 3:0. Viimasele mängule korraldajaklubi vastu mindi teadmisega, et turniiri võiduks piisab viigist. Esimene poolaeg küll kaotati 0:1, kuid teisel poolajal ei andnud poisid alla, võitlesid vapralt lõpuni ja said viis minutit enne mängu lõppu teenitud viigivärava. Magus turniiri võit oli käes!

Ühtlasi oli tegemist ka treener Kert Lauri viimase tööpäevaga FC Floras. Suur tänu Sulle Kert meie kõigi poolt! Edu õpingutes ja palju uusi võite!

Treenerid: Priit Adamson, Mario Sergo, Kert Laur
FC Flora Rohevalged 2007: Artur, Mark Remi, Rome, Martin Aleksandros, Siim Kristjan, Iiob, Kardo, Ronaldo, Kert, Tristan, Remi Andrias