FCF 2003/2004 Pantrid: Rõõm jalgpallist! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FCF 2003/2004 Pantrid: Rõõm jalgpallist!

FCF 2003-2004 Pantrid FC Flora perepäeval

FCF 2003-2004 Pantrid FC Flora perepäeval

Rõõm jalgpallist.

Just see on sõnadeühend, mis iseloomustab kõige paremini FCF 2003/2004 Pantrite treeninggruppi. Lõppenud hooajale tagasi vaadates võib tõdeda, et emotsioonid on olnud positiivsed. Kui suve alguses Lõvide grupi treener Priit Adamson tegi ettepaneku, et ka Pantrid võiksid Vändrasse treeninglaagrisse kaasa tulla, oli soovijaid küllaga. Poistele oli laager toredaks kogemuseks enne suvepuhkust – tehes trenni ja mängides koos endast pikema jalgpalluristaažiga poistega, lihviti oluliselt oma oskusi ja arusaamist mängust, leiti uusi sõpru ja veedeti üheskoos lihtsalt lahedalt aega.

Suvel võtsid Pantrid osa mitmeetapilisest Saku turniirist, kus ühel etapil võideti tasavägises heitluses kõiki vastaseid ja saavutati turniirivõit!  Augustis, peale suvepuhkust, jätkati treeninguid 3 korda nädalas. Erilist heameelt teeb asjaolu, et huvi jalgpalli vastu on aina kasvamas – paari-kolme kuuga on liitunud kümmekond uut mängijat ning grupis treenivate poiste arv on kasvanud 20-le. Trennist puudumine on muutunud harvaks erandiks ning sellest teavitatakse (peaaegu:)) iga kord treenerit. Kõik see on võimaldanud muuta treeningprotsessi ja poiste arengu efektiivsemaks.

Nikita Baranov patroonide trennis

Hooaja vältel käidi üheskoos kaasa elamas ja omasid toetamas pea kõigil Flora esindusmeeskonna kodumängudel. Eriti ülev oli meeleolu neil mängudel, kui maskotipoistena saadeti A. Le Coq Arena murule “lahingusse” minevad meeskonnad. Tavapärasest kõvemat häält kostis Pantrite sektorist aga siis, kui palli said Nikita Baranov või Albert Prosa, kuna nemad olid lõppenud hooajal treeninggrupi patroonid ja käinud mitmes trennis poistele oma oskusi ja kogemusi jagamas.

Kokkuvõttes saab öelda, et Pantritel oli tore hooaeg. Nüüd, kus aastavahetus käega katsuda, on enamusel kingisoovid jõuluvanale saadetud ning keegi neist on tõenäoliselt soovinud uut palli, keegi kedrasid, keegi puutsasid, keegi … (?) Rõõm jalgpallist ja Flora rohe-valge, on see, mis ühendab poisse. Vaadates neid rõõmsaid nägusid,  tuleb sära silmadesse ka treeneril ja lapsevanematel.

Toomas Hurt, FCF 2003/2004 Pantrite treener

Toomas Hurt

Samal teemal:

FCF 2000 – esimest aastat suures mängus