Argentiinlased lõpetasid FCF 2000 teekonna Gothia Cupil – FC Flora -FC Flora

Argentiinlased lõpetasid FCF 2000 teekonna Gothia Cupil

FCF 2000 Gothia Cupil

FC Flora 2000. aastal sündinud poiste võistkond jõudis Gothia Cupil Rootsis 16 hulka, alistades 1/16 finaalis Malaisia võistkonna KL Youth Soccer 2:0, kuid seejärel kaotati vägeva heitluse järel 1:2 Argentina võistkonnale CEF 18 Tucuman.

FCF 2000 (treenerid Priit Adamson ja Dima Ustritski) olid alagrupimängus võitnud kõik kolm vastast ja nii saadi otse 32 hulka. Seal löödi mõlemal poolajal üks värav Malaisia poistele ja võideti mäng 2:0.

1/8 finaalis oli meie poiste vastaseks Argentina võistkond CEF 18 Tucuman. Vastased läksid juhtima, kuid Flora viigistas. Seejärel lõid CEF 18 Tucuman poisid teisegi värava, mis osutus võiduväravaks. Meie poistele ikkagi väga tubli 9.-16. koha jagamine 123 võistkonna hulgas!

FCF 2001 (treenerid Egon Tintse ja Dmitri Ustritski), kes eile õhtupoolikul oli alistanud penaltiseeria järel tiitlikaitsja IF FF Hammarby 1, pidi 1/16 finaalis tunnistama rootslaste Halmstads BK 5:2 paremust.

Otsustavaks sai teise poolaja lõpp, kus Halmstads lõi 2:1 eduseisul nelja minutiga kolm väravat, mille järel võitjas enam kahtlust polnud.

„Poisid tegid kokkuvõtteks hea turniiri ja midagi ette heita neile pole. Tänaseks mänguks me polnud lihtsalt emotsionaalselt valmis, sest eilne võit tegi meid kõiki vist just emotsionaalselt tühjaks. Vastane oli hea ja tugev võistkond, mängis kiiret ja agressiivset jalgpalli,“ tõdes treener Egon Tintse.