FC Florale puhub hoogu juurde Tuul – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

FC Florale puhub hoogu juurde Tuul

FC Flora ja Tuul alustavad koostööd, et luua Flora kodumängudel käimiseks rohelisi võimalusi ja vähendada autode kasutamist. Koostöö raames toob Tuul oma tõukerattad Flora meeskonna ja naiskonna kodumängude ajal staadionite lähistele, et pealtvaatajal oleks mugav mängudelt koju sõita.

Flora ja Tuule koostöö sündis mõttest, et suur osa jalgpallifänne ja mängijaid liiguvad staadionile vähem kui 10 kilomeetri kauguselt, kuid ometi suur osa neist tuleb kohale autoga. Tuule ja Flora ühendavaks ideeks on püüdlus rohelisuse ja keskkonna- sõbralikkuse poole. 

Koostöö algab 1. oktoobril ning kohe läheb käima ka kampaanianädal. Kasuta koodi “floratuul” 1. oktoobrist 8. oktoobrini ning saad kõikidest oma sõitudest -20% ning nädala lõpus läheb kõikide koodi kasutajate vahel Tuule poolt loosi 30€ krediiti. Edaspidi kehtib “floratuul” kood Flora esindusmeeskonna ja -naiskonna kodumängudel.

“Me kõik oleme näinud seda autode merd staadionite kõrval, millest tegelikult vähemalt pea pooled võiks olemata olla, kui külastajatele mugavamat alternatiivi pakkuda. Meil on väga hea meel, et Flora ideega kohe samal meelel oli ning oma jõudu ka siia panustab,” sõnas Tuule turundusjuht Liisa-Maria Lillepea.

Flora meeskonna ja naiskonna kodumängudele saab nüüdsest Tuule tõuksidega sõita soodsamalt. Nimelt kasutades äpis koodi “floratuul”, saad sõidult 20% soodustust. Samuti toob Tuul A. Le Coq Arena lähistele tõukerattaid, et pealtvaatajatel ja ka mängijatel oleks võimalikult mugav ja lihtne kodumängudelt lahkuda. 

Marko Lipp Tuule tõuksiga A. Le Coq Arena juures. Foto: Janek Eslon

Tuule turundusjuhi Liisa-Maria sõnul andis Flora rohelisus koostööle hoogu juurde: “Kindlasti andis! Vaadates Eesti jalgpalli ringkonnas ringi, jäi Flora silma tugeva kogukonnana, kus teadvustatakse jätkusuutlikkuse olulisust ja astutakse vastavaid samme. See andis meile idee üheskoos tuua rohelisemad liikumisviisid jalgpallifännideni, et mängule oleks mugav tulla ka muu transpordivahendi kui autoga.”

Elektrilised tõukerattad on meie ühiskonnas veel paljude jaoks uued sõiduvahendid, millega tuleb hoolikalt liigelda. “Tõuksiga sõitmine on paljude inimeste jaoks veel kindlasti uus nähtus ning ei ole veel igapäeva alternatiiviks muutunud. Usume, et suudame jalgpalli kogukonda ühise koostööga panna mõtlema just nii tõuksile, rattaga sõitmisele või hoopis jala käimisele. Mis tahes alternatiivile, kui selleks hetkel ülekaalukalt auto on,” usub Lillepea. 

“Igal hooajaga näeme järjest kasvavat trendi tõukeratta kasutamisel – seega üha rohkem inimesi valib lühikesteks sõitudeks just tõuksi. Meie poolest on ühisel koostööl veel pikalt ilmet ning lootus koos põnevaid asju korda saata. Väärtused meil klapivad, seega mõtteid inimesi inspireerida rohkem värskesse õhku liikuma jagub,” lisas lõpetuseks Tuule turundusjuht Liisa-Maria Lillepea.

FC Flora turundusjuht Lauri Sibul: “Oleme klubiga viimastel aastatel astunud samme teadlikuma keskkonna hoidmise poole. Näiteks prügi sorteerimine Flora kontoris või värskeima töös oleva projektina plastikpudelite hulga vähendamine läbi veeautomaatide kasutusele võtu. Seega, kui me Tuule tiimiga võimalikust koostööst rääkima hakkasime, siis tegelikult käis kõik väga lihtsalt ja loogiliselt. Parkimine Flora kodustaadioni ümber eriti just mängupäevadel on paratamatult probleemiks ning seetõttu julgustame inimesi tulema mängule alternatiivse sõiduvahendiga. Tuule tõuks on väikese jalajäljega päris mitmes mõttes. Lisaks väga mugav!

“Meil on väga hea meel, et edaspidi saame florakatele pakkuda mängule tulemiseks ja mängult koju liikumiseks niivõrd ägedat võimalust. Ning seda ka veidi soodsamalt sooduskoodi abil. Ootan ka põnevusega, mida me koos tulevikus korda saadame. Tere tulemast Flora perre Tuul! :)”

Kampaania läheb käima juba sellel laupäeval! Flora naiskond võõrustab Lillekülas kell 12:00 Põlva Lootost ning meeskond võõrustab samal päeval A. Le Coq Arenal kell 19:30 TJK Legionit. Kohtume staadionil!

Marko Lipp Tuule tõuksil. Foto: Janek Eslon