FC Floraga liitus poolkaitsja Pavel Dõmov! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Floraga liitus poolkaitsja Pavel Dõmov!

Pavel Dõmov ja FC Flora spordidirektor Norbert Hurt.

Täna lõunal sõlmis Floraga lepingu 24-aastane poolkaitsja Pavel Dõmov, kes viimati viibis laenul Paide Linnameeskonnas. Käed löödi kuni 2020. aasta lõpuni. 

2016. aastal Tallinna FC Infoneti koosseisus Eesti meistriks tulnud Dõmov käis lõppenud hooajal Premium liigas väljakul 16 kohtumises. Peale FCI Tallinna ja FC Levadia ühinemist alustas ta hooaega FCI Levadia koosseisus, kelle särgis käis väljakul neljas mängus. Hooaja teiseks pooleks suundus Dõmov laenule Paide Linnameeskonda, kus mänguminuteid koguda 12 kohtumises. Novembris andis FCI Levadia teada, et lepingut Dõmoviga ei pikendata.

FC Flora spordidirektori Norbert Hurda sõnul aitab Pavel Dõmovi liitumine Flora keskvälja tugevdada. “Pavel on hea töövõimega tehniline mängija, kes suudab suurel raadiusel tööd teha. Tema liitumine annab meile kindlasti keskväljale käike juurde,” lausus Hurt.

TJK Legioni kasvandik on karjääri jooksul kaasa teinud 69 Premium liiga mängus, löönud kuus väravat ning andnud seitse väravasöötu. 2016. aastal tegi Dõmov debüüdi ka Eesti A-koondise eest, kui käis väljakul sõprusmängudes Saint Kitts ja Nevise ning Antigua ja Barduda vastu.

Pavel Dõmov liitub FC Flora treeningutega järgmisest nädalast. Soovime poolkaitsjale uues klubis palju edu, kiiret kohanemist ning meeldejäävaid võite!