FC Flora võõrustab laupäeval Lillekülas Vapruse ja Tuleviku ühendnaiskonda – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

FC Flora võõrustab laupäeval Lillekülas Vapruse ja Tuleviku ühendnaiskonda

UEFA Naiste Meistrite Liiga alagrupiturniirilt naasnud FC Flora naiskond võõrustab laupäeval kell 12:00 Lillekülas Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku Ühendnaiskonda. Seejärel ootab ees koondisepaus.

Seekord lähevad vastakuti tabeli esimene ja viimane – FC Flora on võitnud kõik 16 senipeetud kohtumist ning juhib ühe mängu rohkem pidanud Saku Sportingu ees kümne punktiga, ühendnaiskond on senisest 17 kohtumisest võitnud kaks ja viigistanud samuti kaks, jäädes seitsmendast kohast kahe ja kuuendast kuue silma kaugusele.

Naiskondade tänavuse hooaja kaks esimest omavahelist kohtumist lõppesid FC Flora veenva 16:0 ja 10:0 paremusega.

FC Flora abitreener Maria Sootak: “Pärast rahvusvahelisi klubimänge ja enne rahvusvahelist koondisepausi saame korra koduliigasse ka põigata, et Ühendnaiskonna peal oma vigade parandusi testida. Nii meil kui külalistel on oma ridades koondislasi, seega loodetavasti tuleb intensiivne ja korralik mäng enne koondiste akent!”

FC Flora ründaja Lisette Tammik: “Taas kodumaise liiga lainel. Tahame jätkata sealt, kus pooleli jäi ja kolm punkti koju jätta. Peame keskenduma oma mängule ning eriti nendele detailidele, mis Champions League´is vajaka jäid ning suutma neid parandada ka koduses liigas.”

Pileti hind on 3 eurot. Klubikaardiga ning kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta.

Foto: Kenn Rull