FC Flora võõrustab laupäeval Transi – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora võõrustab laupäeval Transi

Flo-Tra Kõrtsmik
Premium liiga liidri Tallinna FC Flora seekordseks vastaseks laupäevases mängus on turniiritabelis seitsmendal kohal paiknev Narva JK Trans. Avavile kõlab kell 19:00 ning kohtumist kannab üle ETV2.

Viimasel kahel hooajal on Narva meeskond väikese üllatusena alalisest medalipretendendist lausa autsaiderite sekka vajunud, kuid kergeid mänge nende vastu siiski pole olnud, iga võit on tulnud raske töö järel. Kaks tänavust mängu on Florale 1:0 võidud toonud, väravad Taavi Rähnalt ja Sander Postilt.

Kui Flora jaoks möödus üleminekuakna periood muudatusteta, siis Trans oli sel perioodil aktiivne, oli lahkujaid ja tulijaid.

Premium liiga XXI vooru mäng:

26. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arenal (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA – NARVA JK TRANS

FC Flora peatreener Norbert Hurt: „Meid ootab ees järjekordne mäng, mida peame minema mängima väga distsiplineeritult. Mängijad saavad kindlad ülesanded. Narva asub tabelis all ja kindlasti ihkab punkte. Meeskond on valmis korralikuks lahinguks.”

Poolkaitsja Brent Lepistu: „Läheme mäng mängult ainult paremaks, nii vaimselt kui füüsiliselt, ning kui silme ees on ainult üks siht, milleks on meistritiitel, ei ole vahet, kas vastas on Narva või Levadia, Flora on kõigeks ja kõigiks valmis.”

Transi peatreener Aleksei Jagudin: „Võistkond valmistub mänguks Floraga tavalises töökorras väga tõsiselt. Kahjuks on olemas traumadega mängijad, aga see on paratamatu reaalsus meie spordielus. Meid ootab raske mäng, loodan, et see on huvitav ja resultatiivne mäng. Meil on seda võitu äärmiselt vaja, nagu ka meie vastasel.“

Mängija Artjom Škinjov: „Eelmise mängu kaotasime kahetseväärse tulemusega. Arvan, et selle põhjuseks oli ebapiisav keskendumise ja vastase alahindamine. Laupäeval peame kõrvaldama need puudused ja mängima jõudu säästmata.“

Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Lauri Salei, Martin Lember
Neljas kohtunik: Grigori Ošomkov

Piletiinfo
Tavapilet 4€ ning sooduspilet 2€. Facebookis osalejad pääsevad mängule poole hinnaga. Lisaks sellele on kõikidele alla 12-aastastele ning pensionäridele sissepääs tasuta.