FC Flora U21 võitis miniderbis FCI Levadiat 3:1 – FC Flora -FC Flora

U21-UUDISED

FC Flora U21 võitis miniderbis FCI Levadiat 3:1

FC Flora U21 alistas Sportland Arenal peetud Esiliiga hooaja esimeses Esiliiga miniderbis FCI Levadia eakaaslased tulemusega 3:1.

Väljakuperemehed jäid 11. minutil kaotusseisu kui vastaste leerist skooris Maksimilian Skvortsov. Vaid neli minutit hiljem Rico Randväli viigistas, 31. minutil viis Tristan Pajo täpne penalti rohevalged juhtima. Mängu lõppskoori vormistas 83. minutil Romet Leppik.

Kõigi kolme värava sünnis osalenud Tristan Pajo ütles mängujärgses Soccernet TV intervjuus, et meeskond tegi täna igati korraliku etteaste. “”Ma arvan, et algus oli natuke rabe, aga kui saime aru, et lühikesega alt mängimine ei ole raske, siis saime päris palju ruumi juurde,” sõnas Pajo. “Lõpus oli vaja summutada mäng maha ja mitte rabistada. Ei tahtnud endale keevitada, vaid asja kindlalt ära teha.”

Nelja vooru järel jagab FC Flora U21 koos Tartu JK Welcoga 9 punktiga liidrikohta.

Esmaspäeval, 8. aprillil kell 19:00 kohtub FC Flora U21 Sportland Arenal võõrsilmängus JK Tallinna Kalevi duubliga.