FC Flora U21 pidi tunnistama Harju JK Laagri 4:1 paremust – FC Flora - FC Flora

U21- UUDISED

FC Flora U21 pidi tunnistama Harju JK Laagri 4:1 paremust

FC Flora U21 pidi Esiliiga XXXIII voorus tunnistama võõrsil Harju JK Laagri 4:1 paremust.

Harju JK Laagri läks 15. minutil Daniil Rudenko täpsest penaltist ette, 33. minutil lõi Kristjan Kriis 2:0. Minut enne vaheaega vähendas Roland Lukas rohevaögete kaotusseisu minimaalseks, kui Karel Eerme (67) ja Martin Jose (90+3) tabamused kindlustasid harjulastele kolm võidupunkti. 90. minutil ei suutnud Eerme penaltipunktilt FC Flora väravavahti Kristen Lapat üle mängida.

36. minutil eemaldas kohtunik FC Flora U21 peatreeneri Andris Altsaare, 82. minutil pidi Sander Tovstik teise kollase kaardi järel riietusruumi siirduma.

Esiliiga liider Viimsi JK alistas võõrsil FC Tallinna 1:0 ning hoiab Harju JK Laagri ees kahepunktilist edumaad. FC Flora U21 on kolmas, jäädes omakorda Harju JK Laagrist kuue silma kaugusele.

Esmaspäeva õhtul kell 19:00 võõrustab FC Flora U21 Sportland Arenal Paide Linnameeskonna duubelrivistust.