FC Flora U21 kohtub karikavõistlustel FC Kuressaarega – FC Flora - FC Flora

U21- UUDISED

FC Flora U21 kohtub karikavõistlustel FC Kuressaarega

Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis kohtub FC Flora U21 laupäeval kell 12:30 Kuressaare kunstmurustaadionil Premium Liigas FC Kuressaarega. Kaalukausil on koht kevadel peetavas veerandfinaalis.

Esiliiga hooaja pronksmedaliga lõpetanud FC Flora duubelmeeskond alistas senistel teekonnal II liigas mängiva Keila JK 2:0 ja III liigas palliva JK Legion II 13:0. Viikingid olid esmalt paremad Jõgeva FC Wolvesist 8:0, said seejärel loobumisvõidu FC Järva-Jaanilt ning seljatasid FC Kose 9:1.

FC Kuressaare meeskonnal on võimalik karikavõidu kaudu pääseda UEFA Euroopa Konverentsiliigasse, FC Flora U21 eurokohtade nimel ei heitle.

FC Flora U21 peatreener Taavi Viik: “Hooaja viimane mäng ning vastaseks Premium liiga klubi. Ootame huviga mängu ning üritame teha maksimaalselt hea soorituse.”

FC Flora U21 väravavaht Silver Rebane: “Oleme selleks mänguks pikalt valmistunud. Peame julgema mängida ja mänguplaanist kinni pidama. Ei tule lihtne mäng, kuid lähme kindlasti võitma.”

Koha veerandfinaalis on juba kindlustanud Nõmme Kalju FC, Läänemaa JK ja Viimsi JK. Ülejäänud edasipääsejad selguvad 3. detsembriks.

Fotol: FC Flora U21 väravavaht Silver Rebane