FC Flora U21 kaotas Esiliigas Viimsi JK-le 2:3 – FC Flora - FC Flora

U21- UUDISED

FC Flora U21 kaotas Esiliigas Viimsi JK-le 2:3

Esiliiga XXXIV voorus kaotas FC Flora U21 võõrsil Viimsi Jalgpalliklubile tulemusega 2:3 ning jätkab pronksmedali kursil.

10. minutil viis Nevil Krumm kodumeeskonna juhtima, teise poolaja aluguses Mait Eenmaa viigistas. 82. minutil viis Krimm Viimsi JK taas ette, kaheksa minutit hiljem lõi Roden Vahe võõrustajate kolmanda värava. Gregor Rõivassepp lõi kolmandal üleminutil ühe värava tagasi, aga kaotusest polnud pääsu.

Esiliiga üldvõidu kindlustanud FC Nõmme United juhib tabelit 84 punktiga, Viimsi JK on kogunud 71, FC Flora U21 66 ja FCI Levadia U21 56 silma. Seega on rohesärkide noortemeeskond kindlustanud vähemalt pronksmedali ja evib väikest võimalust võidelda hõbeda nimel.

Esmaspäeval, 6. novembril kell 18:00 kohtub FC Flora U21 Sportland Arenal võõrsilmängus FC Nõmme Unitediga ning pühapäeval, 12. novembril kell 12:30 hooaja viimases mängus Ida-Virumaa FC Alliance´iga.

Fotol: Mait Eenmaa

Foto autor: Janek Eslon