FC Flora U21 kaotas FC Kuressaarele 2:4 ega pääsenud Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaali – FC Flora - FC Flora

U21- UUDISED

Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis pidi FC Flora U21 tunnistama Saaremaal FC Kuressaare 4:2 paremust ega pääsenud kevadisse veerandfinaali.

Premium Liiga seitsmes meeskond tegi Esiliiga pronksi vastu sotid selgeks esimese veerandtunniga kui Viikingid juhtisid Otto-Robert Lipu kahest (2, 11) ja Markus Allasti (14) tabamusest 3:0. 29. minutil lõi Ott Oskar Valdaru ühe värava tagasi, kolm minutit hiljem taastas Mattias Männilaan saarlaste kolmeväravalise üleoleku. Teise poolaja alguses vormistas Gregor Rõivassepp skooriks 4:2, mis püsis tablool kuni lõpuvileni.

Evald Tipneri karikavõistlustel on selgunud kuus veerandfinalisti, nendeks on Nõmme Kalju FC, Läänemaa JK, Viimsi JK, Paide Linnameeskond, FCI Levadia ja FC Kuressaare. Pühapäeval selgub seitsmes edasipääseja JK Tallinna Kalevi ja FC Nõmme Unitedi vahelisest duellist.

FC Flora esindusmeeskond võõrustab täna õhtul kell 19 Sportland Arenal 1/16-finaali mängus Pärnu JK Vaprust. Paari võitjat ootab 1/8-finaalis kodumäng FC Elvaga, mis peetakse 3. detsembril.

Fotol: Ott Oskar Valdaru

Foto autor: Janel Eslon