FC Flora U21 alistas Viimsi JK 3:1 ja tõusis teiseks – FC Flora -FC Flora

U21-UUDISED

FC Flora U21 alistas Viimsi JK 3:1 ja tõusis teiseks

Esiliiga XIV voorus alistas FC Flora U21 Lilleküla muruväljakul Viimsi JK tulemusega 3:1 ning tõusis tabelis vastasest mööda teisele kohale.

25. minutil viis Daniil Kuraksin rohesrärgid ette, vaheaja järel seadis Oskar Mägi 51. minutil jalule viigi. FC Flora duubelmeeskonna neljandale järjestikusele võidule sillutasid tee Mait Eenmaa (74) ja Aleksandr Šapovalovi (89) tabamused.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid võitlusliku mängu kümnekesi: 86. minutil sai teise kollase kaardi Roland Lukas, kaks minutit hiljem eemaldas kohtunik vastaste poolel Kenert Anniste.

FC Flora U21 paikneb nüüd Esiliiga tabelis 29 punktiga teisel kohal, jäädes liidrist FC Nõmme Unitedist maha kuue ning edestades Viimsi JK-d kahe punktiga.

Neljapäeval, 8. juunil kell 19:00 kohtub FC Flora U21 Maarjamäe muruväljakul peetavas Tallinna “miniderbis” FCI Levadia eakaaslastega.