FC Flora tegi JK Tammeka vastu poole tunniga asjad selgeks ja lahkus Tartust 3:0 võiduga – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

Premium Liiga X vooru kohtumises tegi FC Flora Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul JK Tammeka vastu poole tunniga asjad selgeks ning sõitis koju 3:0 võiduga.

Juba 7. minutil viis Rauno Alliku külalised ette. Kaks minutit hiljem jäid võõrustajad kümnekeski kuna keskkaitsja Eugenio Cristoforo Bracelli sai punase kaardi. 11. minutil realiseeris Konstantin Vassiljev penalti ning 29. minutil lõi Sergei Zenjov kolmanda värava. Ülejäänud tunnise mänguaja jooksul tabamusi ei sündinud ning FC Flora kirjutas tabelisse teise järjestikuse võidu.

Pühapäeval kell 14:30 võõrustab FC Flora Sportland Arenal Tallinna kohalikus raudteevastasseisus Nõmme Kaljut. Järgmisel kolmapäeval, 10. mail kell 19:00 tuleb kodumängus taas kokku minna JK Tammekaga, sedapuhku Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis.