FC Flora tegi FC Nõmme Unitediga Männikul 1:1 viigiga – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

FC Flora tegi FC Nõmme Unitediga Männikul 1:1 viigiga

Premium Liiga XVII voorus tegi FC Flora Männiku staadionil FC Nõmme Unitediga 1:1 viigi ning jätkab teisel tabelikohal.

Tiitlikaitsjad asusid 36. minutil Sergei Zenjovi löögist juhtima, aga 74. minutil seadis vahetusest sekkunud Egert Õunapuu tasakaalu jalule. Mängu jooksul on FC Floral 11 nurgalööki ning vastase väravaraami sooritati kaheksa pealelööki, ent viigist enamat need ei toonud.

Ka FC Flora väravalööja Sergei Zenjov kahetses käestlastud võimalusi ja punkte. “Isegi teine poolaeg algas meie kontrolli all, hoidsime palli, kõik oli hästi ja siis üks sööt seljataha ja värav … ei või selliseid väravaid lasta. Kui me tahame tiitli peale mängida, siis need on ebavajalikud väravad,” kommenteeris ta mängujärgses intervjuus. “Lööke oli palju, kogu aeg jäi kuskil jalgade vahele või mängijate vahele või tõrjus väravavaht posti. Võimalusi oli palju – ei saa küll öelda, et need sajaprotsendilised olid.”

Täna Narvas Transi üle 2:1 võidu saanud FC Levadial on 19 mänguga koos 48 punkti nitng FC Floral eisena kogunud 36 punkti. Kaks mängu vähem pidanud Nõmme Kalju on 33 punktiga kolmas. Neile järgnevad samuti 19 mängu pidanud Paide Linnameeskond ja JK Tallinna Kalev vastavalt 31 ja 19 punktiga, seejärel Trans (18), Kuressaare (17), Tammeka (17), Pärnu Vaprus (16) ning Nõmme United (11); kõik on pidanud 17 mängu.

Neljapäeval kell 19:00 kohtub FC Flora A. Le Coq Arenal võõrsil peetavas Tallinna derbis FCI Levadiaga.

Fotod: Katariina Peetson/jalgpall.ee