FC Flora soovib kõigile head uut aastat – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora soovib kõigile head uut aastat

10382213_10153651980463389_7892274291217430802_ommm

Head sõbrad! Aastat 2015 on jäänud loetud hetked.

Mälestusväärset õppetundide aastat. Võtsime järgmised peatükid eluõpikust, kuidas tulla toime painava ebaõnnestumisega, kibedale tõele näkkuvaatamisega. Saime selgeks, kuidas leida jõudu juba käidud teed tagasi minemaks, et taas teelahkmele jõudnuna uues suunas astuma hakata. Ja leidsime, kuidas käia seda uuesti valitud teed samasuguse enesekindlusega nagu eelmist, vääraks osutunut. Meie idee oli õige ja see andis raamid ja aluse kogu me teekonnale tervikuna. Seetõttu jäi ja jäävad ka edaspidi meie pisukesed ekslusrännakud olemuslikult loogilisteks ja sellistena vajalikeks. Ilma nendeta ei saa.

Aga me olime head õpilased. Me saime häid hindeid, mis, tõsi, panid mõnikord kohmetuma, sest sisimas tundsime ja teadsime, et oleksime nende saamiseks suutnud endist enam anda. Me saime ka kehvemaid hindeid, enamasti põhjendatult. Ent lõppeks, me võtsime aastast peaaegu kõik, mis oli võtta. Õieti – võtsime, mis oli meile jõukohane.

Meie mänguvormidele lisandub klubi embleemi kohale veel üks kuldne tärnike – ja ometi on see vaid murdosake meie klubisüsteemi mosaiikpildist. Vaid okkake sipelgapesa kuhilast. Elu sipelgapesas aga, sõbrad, käib suurelt jaolt maa all…

Uus aasta algab uue lehekülje pööramisega. Uuel leheküljel on uus õppetükk aastaks 2016. Kuidas mitte lasta enesekindlusel muutuda upsakuseks. Kuidas kuulata. Kuidas rääkida nii, et kuulataks. Kuidas tulla kokku ja koos olla ja kokku jääda ka siis, kui on raske või kui tundub, et arusaamine on ära.

Töö jätkub. Meie kõigi töö, koos teiega. Aitäh kõigile. Aitäh, sõbrad!

Head uut aastat!