FC Flora ristab kohalikus vastasseisus piigid Nõmme Kaljuga – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

FC Flora ristab kohalikus vastasseisus piigid Nõmme Kaljuga

Premium Liiga XV vooru juhatavad laupäeval kell 12:00 Hiiu staadionil peetava kohaliku raudteevastasseisuga sisse pealinna klubid Nõmme Kalju ja FC Flora.

Rohevalged naasevad väljakule hea tundega, sest enne koondisepausi võideti neli kohtumist järjest, viimati alistati koduväljakul Paide Linnameeskond 2:0. Valitsev meister on kogunud viimasest seitsmest mängust kuus võitu ja ühe kaotuse ning paikneb tabelis teisel kohal, edestades kaks mängu vähem pidanud Kaljut kolme silmaga. Seevastu laupäevane kodumeeskond pidi koondisepausi eel vastu võtma hooaja teise kaotuse, jäädes Narvas tulemusega 1:4 alla kohalikule Transile. Tänavu kaheksa võitu kogunud Kalju on jäänud viimases kahes kohtumises kolme punktita.

Meeskondade hooaja esimene omavaheline kohtumine lõppes haarava 2:2 viigiga, seejuures said mõlemad meeskonnad eduseisu nautida ning jaotasid lõpuks punktid.

Nõmme Kaljul jäävad laupäevasest kohtumisest mängukeelu tõttu eemale Aleksandr Nikolajev ja Nikita Ivanov, FC Florat ei saa aidata Vladislav Kreida.

FC Flora väravavahtide treener Aiko Orgla: “Vahepeal on liigas väikene paus olnud ja osa mängijaid saanud puhata ja osa erinevates koondistes mürada. Nüüd on vaja jälle meeskond kiiresti ühele lainele seada ja jätkata oma teekonnaga. Kohe on vastaseks tugev tabelinaaber Nõmme Kalju. Häälestame oma kaitsetegevuse suureks võitlemiseks ette. Vastasel on omad trumbid rünnakul ja sellega peame toime tulema. Mäng on vaja võimalikult kauaks enda kontrolli alla saada ja rünnakul loodud võimalused ka ära realiseerida.”

FC Flora ja Premium Liiga parim väravakütt Mark Anders Lepik: “Tulemas on põnev lahing Nõmme Kaljuga, kelle vastu mängud on alati tulised ja põhimõttelised!! Meie eesmärgiks on kolm punkti ning jätkata head hoogu!”

Mängu peakohtunik on Rasmus Maalinn, abikohtunikud Sander Saga ja Petteri Schultz ning neljas kohtunik Joonas Jaanovits. Videokohtunikena tegutsevad Kevin Kaivoja ja Tauno Rämson. Mängu otsepilti näitab ETV2.

Foto: Janek Eslon