FC Flora noored teenisid Tallinn Cupil kolm auhinnalist kohta – FC Flora -FC Flora

FC Flora noored teenisid Tallinn Cupil kolm auhinnalist kohta

FCF 1997

Laupäeval lõppenud noorteturniiril Tallinn Cup said FC Flora võistkondadest teise koha 1997., 2000. ja 2001. aastal sündinud poisid.

FCF 1997 poisid (treener Marko Kuusik) saavutasid teise koha, jäädes finaalis 1:2 alla venelaste FK Strela Pskovile. Seejuures oldi alagrupis samast vastasest paremad koguni 4:0.

FCF 1998 (treener Marko Kuusik) oli alagrupis teine, kuid jäi veerandfinaalis penaltiseerias 4:5 alla Narva Transile. Seejärel saadi veel kaks võitu ja turniir lõpetati viienda kohaga. Alagrupis tegid florakad 2:2 viigi hilisema turniirivõitja Tartu Santosega.

FCF 2000 (treener Priit Adamson) võitsid oma alagrupi, alistasid veerandfinaalis soomlaste FC Espoo 5:1, poolfinaalis FC Levadia 2:0 ja kaotasid finaalis Tallinna JK Legionile 0:3.

FCF 2001 oli väljas kahe tiimiga (treenerid Egon Tintse ja Dmitri Ustritski). Teine võistkond võitis alagrupis kõik vastased, kuid jäi finaalis 2:4 alla soomlaste Ilves Keltainenile. Esimene võistkond leppis kaheksanda kohaga.

FCF 2003 (treener Priit Adamson) kaotas veerandfinaalis Martin Reimi Jalgpallikoolile 0:3 ning lõpetas turniiri seitsmenda kohaga.

FCF 2004 tiimid olid tugevas konkurentsis vastavalt 11. ja 12. Viimase kohamängu võitis I võistkond 2:0. FCF 2005 poisid olid üheksandad, saades viimases matšis pärast 5:5 lõppskoori penaltidega 4:3 jagu Venemaa võistkonnast MZ 2006.