FC Flora naiskond võõrustab karikavõistluste poolfinaalis Saku Sportingut – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora naiskond võõrustab karikavõistluste poolfinaalis Saku Sportingut

Naiste karikavõistluste poolfinaalis kohtuvad reede õhtul kell 19:00 Lilleküla I muruväljakul FC Flora ja Saku Sporting.

Esimesena tagas finaalipääsme JK Tabasalu, alistades võõrsil JK Tallinna Kalevi 2:0. Finaal toimub 25. mail A. Le Coq Arenal.

FC Flora väravavahtide treener Mattias Traublum: “Viimasest liigamängust on järeldused tehtud ning nüüd on aeg suunata pilgud karikavüistluste poolfinaali poole. Mängud Sakuga pakuvad alati põnevaid väljakutseid – oleme nendeks valmis, et pääseda edasi finaali.”

Katarina Elisabeth Käpa: “Seoses tüdrukute jalkafestivaliga ootame tribüünidele palju pealtvaatajad. Loodan, et mänguga anname mõnele tüdrukule mõtte, et jalka on lahe ja näeme neid kunagi ka platsil. Arvan, et tuleb huvitav mäng. Eelmisel aastal samal ajal jättis Saku meid karikast ilma, kuid seekord tahame ilusa jalgpalliga näidata, et karikas kuulub rohelistele!”

Veerandfinaalis võistlemist alustanud FC Flora alistas seal enda duubelnaiskonna tulemusega 10:0. Saku Sportingu oli Viimsi JK-st parem lisaajal 3:1.

FC Flora ja Saku Sporting on teineteisele Meistriliigast ja karikasarjadest tuttavad vastased. Ka möödunud aastal läksid naiskonnad poolfinaalis vastamisi, kus Sporting võidutses tulemusega 2:1 ning jättis valitseva karikavõitja FC Flora finaali ukse taha. Sel aastal on naiskonnad kohtunud kahel korral: nii Balti liigas kui superkarikafinaalis võidutses FC Flora naiskond.

Poolfinaalide võitjad tagavad pääsme karikavõistluste finaali, mis toimub osana klubijalgpalli pidupäevast A. Le Coq Arenal 25. mail. Pääsmeid klubijalgpalli pidupäevale, kus selgub ka naiste karikavõitja, saab soetada Piletilevist ja EJLi veebilehelt.

Reedel algusega kell 17:00 ootab FC Flora kõiki tüdrukuid Lilleküla jalgpallistaadioni kõrval asuvale harjutusväljakule, kus toimub TERE tüdrukute jalgpallifestival!

Festival on kõigile osalejatele TASUTA ja 1,5 tunni jooksul viivad meie treenerid läbi lõbusaid mänge ja harjutusi. Kohapeal jagub tegevust nii algajatele, edasijõudnutele kui ka kõigile lastevanematele. Festivali toetab ja auhinnalaua katab TERE.

Pärast festivali saame aga üheskoos elada kaasa ja toetada FC Flora naiskonda, kes peab samal väljakul kell 19:00 maha põnevuslahingu Saku Sportingu naiskonnaga.
Pingelisemat vastasseisu on Eesti naiste jalgpallis raske leida ja kõigile festivalist osavõtjatele on nimetatud mängu jälgime TASUTA.

Samuti hoidke silma peal FC Flora naiskonna Facebooki ja Instagrami kanalitel!

Foto: Kenn Rull