FC Flora naiskond kaotas Leedu jalgpalli valitsejale 1:3 – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora naiskond kaotas Leedu jalgpalli valitsejale 1:3

Flora naiskond vs Gintra

Expert liigas hõbedakursil liikuv FC Flora naiskond võõrustab esmaspäeval 22. septembril kontrollmängus 13-kordset Leedu meistrit Šiauliai Gintra-Universitetast.

Gintra-Universitetas on Leedus valitsenud alates 2003. aastast, mille järel on võidetud 11 tiitlit jutti. Tänavu on tulekul järjekordne kuld, sest 2014. aasta 14 koduliiga mängu on võidetud väravate vahega 105:0!

Leedu meistri jaoks on kohtumine FC Floraga ja päev hiljem peetav kontrollmäng FC Levadia naiskonnaga ettevalmistuseks UEFA Meistrite liiga play-off ringiks, kus 1/16 finaalis mängitakse Tšehhi meistri Praha Spartaga.

Alagrupiturniiril, kus Pärnu JK naiskonnal tänavu edasi pääseda ei õnnestunud, said leedulannad kaotuse Küprose meistrilt, kuid võitsid Albaania ja Fääri saarte meistreid ning jõudsid klubi ajaloos esmakordselt Meistrite liiga play-off mängudele.

Mäng lõppes FC Flora 1:3 kaotusega. Kethy Õunpuu viis Flora juhtima, aga edaspidi lõid väravaid vaid külalised ja jätkasid samas vaimus ka järgmisel päeval alistades Levadia naiskonna koguni 8:0.

Gintra Universitetas