FC Flora naiskond on teist aastat järjest Eesti meister! – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

FC Flora naiskond on teist aastat järjest Eesti meister!

Autor: Ly Unga

FC Flora naiskond alistas laupäeval võõrsil Saku Sportingu naiskonna kindlalt 4:0, kindlustades sellega kolm vooru enne hooaja lõppu oma teise järjestikuse meistritiitli.

Mullu klubi ajaloo esimese naiste meistritiitli võitnud FC Flora naiskond tegi seda, mida paljud meistrid ei suuda – kaitses meistritiitlit. Senise hooaja ühegi kaotuseta läbinud ja vaid korra Pärnu JK-ga viiki mänginud florakad olid kasvatanud endale piisava edu, et võit tabeli neljanda Saku Sportingu üle kindlustas neile juba kolm vooru enne hooaja lõppu meistritiitli.

Mäng Saku murustaadionil algas koheselt meie domineerimisel ning väravavõrgud pandi sahisema juba viiendal minutil, kui skoori avas Kethy Õunpuu. Avapoolaja üleminutitel kahekordistas eduseisu naiskonna kapten ja tänavuse hooaja parim väravakütt Katrin Loo.

Saku võitles tublisti, ent meie naiskond mängis meistritele kohaselt nauditavalt, mille tulemusena kasvatas 59. minutil eduseisu 3:0 peale Liis Lepik, saades kirja oma hooaja viienda tabamuse. Lõppseisuks kujunes 4:0, kui viimane värav kanti protokolli Sportingu omaväravaks.

Kümnepunktine vahe kolm mängu enne lõppu tähendab, et oleme teistele püüdmatus kauguses ja kindlustanud teise järjestikuse meistritiitli. Ees ootavad kaks võõrsilmängu vastavalt Tallinna Kalevi ja Pärnu JK-ga ning hooaja lõpetame kodumänguga liiga tänavuse hooaja debütandi Saku Sportingu vastu.