FC Flora naiskond kohtub Balti Liigas Saku Sportinguga – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

FC Flora naiskond kohtub Balti Liigas Saku Sportinguga

FC Flora naiskond alustab täna uut hooaega, kohtudes Balti Liiga raames Saku Sportinguga. Mäng algab EJL Lilleküla jalgpallihallis kell 18:30, otseülekannet on võimalik vaadata Soccernet TV vahendusel.

FC Flora naiskond alustas hooajaeelse ettevalmistusega jaanuari alguses. Seni on peetud üks kontrollkohtumine Soome kõrgliiga klubiga Vantaa PK-35, milles tuli vastu võtta 0:1 kaotus. Peatreener Aleksandra Ševoldajeva kinnitusel kannab ka tänane mäng rohkem hooajaeelse kontrollkohtumise kui punktilahingu pitserit. “Esimene kuu läheb ikkagi rohkem füüsilise põhja loomisele. Eks erinevad jalgpallilised koormused ka tõusevad, erinevad mängumomendid on treeningutes ühte- või teistpidi sees, aga lähme tasa ja targu,” sõnas ta jalgpaliportaalile Soccernet.ee antud pikemas hooajaeelses usutluses.

Eelmisel hooajal kohtusid FC Flora ja Saku Sporting kaheksas ametlikus mängus, millest rohevalged võitsid kuus, Sporting ühe ning hooaja viimane duell Sportland Arenal andis tulemuseks 2:2 viigi. Veebruari alguses toimunud sarnases Balti Liiga mängus oli FC Flora parem tagajärjega 5:3.

Naiste Meistriliiga stardib Suurel Reedel, 29. märtsil kui FC Flora võõrustab kell 17:00 algavas mängus uustulnukat Tallinna FC Ararati.

Fotol FC Flora kapten Kristina Tullus.

Foto: Kenn Rull