FC Flora naiskond kindlustas oma 5. Eesti meistritiitli – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

FC Flora naiskond kindlustas oma 5. Eesti meistritiitli

Eile kindlustas Flora naiskond Eesti meistritiitli, kui 2-0 alistati lähim konkurent Saku Sportingu naiskond. Lisaks oli tegemist Kelly Roseni 200. Meistriliiga mänguga Flora särgis. 

Kelly Rosen tegi Flora särgis debüüdi 2011. aastal ning eilne tiitlimatš oli talle 200. mäng Rohevalgena – parim võimalik mäng, millal tiitel kindlustada. 

Kelly Rosen paremal.

Meistriliigas on mängitud 20 vooru ja neli on veel jäänud. Kõik 20 mängu on võidetud, ehk koos on maksimaalsed 60 punkti ning võimalik on teenida lisaks 12. Naiskond on löönud 132 väravat ja endale lastud vaid 10, see on +122!

“Võitjatunne on,” sõnas peatreener Ševoldajeva mängujärgses intervjuus Soccernet.ee-le. “Pikk protsess on sellel aastal selja taga. Eelmisel aastal tuli tiitel väga palju raskemates tingimustes meie enda jaoks. Sellel aastal oli pigem selline, kus väga palju erinevaid asju ei seganud. Saime oma tööd teha ja seega ma arvan, et kontroll mängudes oli päris hea.”

“Kui võrrelda seda aastat eelmisega, siis eelmisel aastal oli meil endal väga raske aasta nii hooaja ettevalmistuse kui ka erinevate vigastuste ja koosseisude mõistes. Sellel aastal on koosseis olnud sügavam ja ettevalmistus läinud sujuvamalt, seega oleme saanud ise väga hea kontrolli erinevate asjade üle ja mänge vastavalt oma plaanidele mängida. Vastaste osas … Ma ei oska kommenteerida. Keegi ei tee meelega midagi kehvasti, vaid igaüks annab alati endast parima ja täna on meie parim teiste omast parem,” sõnas Ševoldajeva Soccernet.ee-le mängujärgselt.

Naiskonna järgmine mäng juba sellel laupäeval, kui võõrustatakse Põlva Lootost. Kohtume staadionil!