FC Flora naiskond jõudis karikafinaali! – FC Flora -FC Flora

FC Flora naiskond jõudis karikafinaali!

11. mail kindlustas FC Flora esindusvõistkond E. Tipneri karikafinaali pääsme, siis eile tegi sama ka Flora naiskond, kui kindlustati karikafinaali koht neljandat aastat järjest.

Naiskonna karikateekond algas veerandfinaalis, kui loositulemuse tahtel loositi kokku Saku Sportinguga. Kohtumine leidis aset 28. aprillil Saku kunstmuruväljakul, kui võõrustajad pidid tunnistama rohevalgete 3:1 paremust. Mängu otsustas ära 16-aastane ründaja Kristina Teern, kes lõi kaabutriki Sportingu võrku ning Flora edenes poolfinaali. Poolfinaalis ootas naiskonda ees eilne vastane Põlva Lootus, kes alistati nende endi kodus koguni 7:2! Poolajale mindi 4:0 eduseisul. Teist poolaega alustasid Põlva naised paremini, kui esimese 15 minuti jooksul lõid nad kaks väravat Flora võrku ning pinge hakkas mängu tagasi tulema. Kuid teise poolaja teine pool suutsid Flora naised mängu jälle enda kätte saada ning lõid vastaste võrgu veel kolm palli. Eile said jala valgeks neli erinevat mängijat: Kristina Teern, Jaanika Volkov, Jessika Uleksin ja Anastasia Dodeltseva.

Finaalis kohtutakse Pärnu Vapruse naiskonnaga, kes alles naiste kõrgliigas alistati koduväljakul 4:1. Enne karikafinaali on Flora naiskonnal ees veel üks liigakohtumine Tartu JK Tammekaga ning pärast seda on võimalik valmistuda karikafinaaliks.

Eesti naiste karikafinaal leiab aset 22. mail kell 16:30 A. Le Coq Arenal.