FC Flora naiskond jätkab koduliigas vääramatult – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora naiskond jätkab koduliigas vääramatult

FC Flora naiskond jätlab koduliigas vääraamatul kursil, teenides täna hooaja 17. järjestikuse võidu. Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond alistati Lillekülas kindlalt 9:0.

FC Flora peatreener Aleksandra Šavoldajeva tegi seekord koosseisus mitmeid vangerdusi, jättes pingile mitu põhimängijat. Helina Tarkmeel, Kristiina Tullus, Siret Räämet, Lisette Tammik ja Mari Liis Lillemäe sekkudis teisel poolajal vahetusest, Jessika Uleksin mänguaega ei saanud, Vlada Kubassova ei kuulunud täna naiskonna koosseisu.

Sellele vaatamata asusid rohesärgid juba neljandal minutil Kristina Teerni väravast juhtima, kümme minutit hiljem realiseeris ta penalti 24. ja 26. minutil oli täpne Jaanika Volkov ja 35. minutil Liselle Palts. Kolm minutit ette poolajavilet vormistas Teern kübaratriki.

Teisel poolajal lõi FC Flora naiskond veel kolm väravat – 56. minutil skooris Egle-Eliise Kurg ning 72. ja 83. minutil äsja mängu tulnud Lillemäe.

FC Flora juhib Naiste Meistriliiga tabelit maksimaalse 51 punktiga, edestades Saku Sportingut hetkel 13 silmaga. Senistes mängudes on rohevalged löönud 97 väravat ning võtnud oma võrgust välja vaid seitse palli. Kristina Teern on 22 tabamusega kogu liiga parim väravakütt.

Naiste Meistriliiga siirdub uuel nädalal koondisepausile. FC Flora peab oma järgmise mängu reedel, 29. septembril kell 19:00 võõrsil JK Tabasaluga.

Fotod: Kenn Rull