FC Flora naiskond alustas hooaega suure võiduga – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

FC Flora naiskond alustas hooaega suure võiduga

Kuuel viimasel hooajal Eesti meistritiitli võitnud FC Flora naiskond alustas Meistriliigat koduväljakul 6:1 võiduga uustulnuka Tallinna FC Ararati üle.

Avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga – juba 10. minutil viis Siret Räämet floralannad ette, kaheksa minutit hiljem seadis Jelizaveta Južaninova jalule viigi.

Teisel poolajal läksid rohevalged oma teed. Lisette Tammik (54), Kristina Teern (67, 76), Elisabeth Õispuu (70) ja Helina Tarkmeel (82) vormistasid lõpuvileks viieväravalise võidu.

“Esimene poolaeg oli … mitte meistri vääriline mäng. Ise tegime oma elu raskeks. Rääkisime vaheajal asjad läbi ja teisel poolajal saime mängu paremini toimima,” rääkis FC Flora kaitsja Kelly Rosen Soccernet TV otse-eetris pärast kohtumise lõppu. “Ei usu, et me neid alahindasime. Oleme eelmisel  hooajal näinud neid mängimas. Nad on ka oma sõnavõttudes väga enesekindlad olnud, mis on tore – nad toovad teistsugust värskust siia Meistriliigasse. Nende jõulisus – mina tunnen – oli kohati liiga piiri peal või üle piiri, sellega me ei harjunud nii kiiresti kui oleks võinud. Aga ise jäime toetusnurkadega esimesel poolajal hiljaks, see oli põhiprobleem.”

Kaitsja sõnul tehti vaheajal mõningaid muudatusi ja see tõi ka tulemuse. “Muutsime natuke mingite mängijate positsioone. See tõi meile ülekaalu eelise. Ja füüsiline pool pääses lõpuks maksvusele,” sõnas Rosen.

Naisi ootab nüüd ees koondisepaus. Meistriliiga mängud jätkuvad 13. aprillil kui FC Flora sõidab külla Tartu JK Tammekale.

Fotod: Liisi Troska/jalgpall.ee