FC Flora naiskond alistas Saku Sportingu 5:0 ja võitis kaheksanda Superkarika! – FC Flora -FC Flora

Naiskond-UUDISED

FC Flora naiskond alistas Saku Sportingu 5:0 ja võitis kaheksanda Superkarika!

FC Flora naiskond alistas täna Sportland Arenal peetud naiste Superkarika finaalis Saku Sportingu 5:0 ja võitis kaheksanda superkarika.

FC Flora asus kohtumist kiiresti juhtima, kui nurgalöögi järel tsenderdas Lisette Tammik palli värava ette, kust Anastasia Ivanova resultatiivsust näitas. Naiskonna teise tabamuse eest kandis 39. minutil hoolt Kristina Teern, kes palli oskuslikult latipõrkest väravavõrku saatis. Rohesärkide naiskonna 2:0 eduseisus läksid naiskonnad ka vaheajale.

Kohe teise poolaja alguses kasvasid valitsevad meistrid edu veelgi: 47. minutil lõi oma teise tabamuse Ivanova. Ivanova vormistas kübaratriki 59. minutil, kui Teerni tsenderduse järel lahendas ta endale tekkinud võimaluse sajaprotsendiliselt ära. Naiskonna viienda ja enda neljanda tabamuse sai Ivanova kirja kohtumise teisel üleminutil: Tammik leidis kaitseliini vahelt Ivanova ning viimane saatis palli väravavahi alt võrku.

Tänast kohtumist jälgis tribüünil 514 inimest, mis tähistab naiste Superkarikafinaali rekordpublikut. Senine rekord pärines 2022. aastal toimunud finaalist, mil pealtvaatajaid oli staadionil 247.

Naiste Meistriliiga alustab juba sel reedel, 29. märtsil. Avavoorus võõrustab kuue viimase aasta meister FC Flora uustulnukat Tallinna FC Ararati.

Allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Pildil Superkarika võitnud Tallinna Flora naiskond.