FC Flora naases Tartust väravateta viigiga – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

FC Flora naases Tartust väravateta viigiga

FC Flora tegi Premium Liiga IV voorus Tartus väravateta viigi JK Tammekaga. Senise nelja mänguga on meeskond kogunud viis punkti ning paikneb viiendal tabelireal.

18. minutil tabas kodumeeskonna ründaja Ahmed Basheri pealelööki posti, pooltunni möödudes tühistas videokohtunik Herman Pedmansoni poolt löödud värava. FC Flora jaoks muutus olukord keeruliseks avapoolaja viiendal üleminutil kui Nikita Mihhailov sai otse punase kaardi ning meeskond jäi vähemusse. Teisel poolajal oli arvulises ülekaalus mänginud Tammekal mitu head võimalust, ent väravavaht Evert Grünvaldi tubli tegutsemine hoidis seisu viigilisena. Ka FC Floral avanes paar head võimalust, mis jäid väravaks realiseerimata.

Tammeka on nelja vooru järel kaheksa punktiga neljas, Flora aga viie punktiga viies.

Laupäeval, 6. aprillil kell 17:00 võõrustab FC Flora Sportland Arenal JK Narva Transi.

Fotod: Kenn Rull