FC Flora lõpetas kuldse hooaja Paides – FC Flora -FC Flora

FC Flora lõpetas kuldse hooaja Paides

Eesti meister 2015 FC Flora!
Premium liiga viimases voorus jäi Tallinna FC Flora võõrsil 1:2 alla Paide Linnameeskonnale, kuid värske Eesti meistri kullasära see eriti ei seganud.

FC Flora eest tegid oma debüüdi Premium liigas nii väravavaht Richard Aland kui ka duubelmeeskonna poolkaitsja Tõnu Paavo, kes asendas mängukeelu all olnud Andre Frolovi.

Avapoolaega kontrollis Flora, kuid väravani jõudis esimesena hoopis Paide. Teise poolaja alguses andis Michael Lilander hea nurgalöögi, florakad ei suutnud palli klaarida ning Ats Sillaste sai mõnelt meetrilt skoori avada.

Viis minutit hiljem oli seis juba 2:0, kui Paide vasturünnaku realiseeris külmavereliselt Lauri Varendi. Flora surus kogu järelejäänud aja võimsalt, tabades ka väravaraame, kuid enamat Rauno Sappineni hooaja 16. väravast seekord ei suudetud. Ühtlasi lõppes FC Flora 12 mänguline võiduseeria Premium liigas.

Paide jaoks oli võit FC Flora jaoks klubi ajaloos esmakordne ning hooaeg lõpetati nelja järjestikuse võidu ning seitsmenda kohaga.

Flora sai aga lõpuvile järel tähistada oma 25. juubelihooajal 10. meistrikulda!

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora  2:1 (0:0)