FC Flora kutsub tüdrukuid jalgpallifestivalile, treeningule ja laagrisse! – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora kutsub tüdrukuid jalgpallifestivalile, treeningule ja laagrisse!

FC Flora soovib, et veelgi rohkem tüdrukuid leiaks tee jalgpalli juurde. Selleks pakume välja kolm erinevat sammu, läbi mille saab teha tutvust jalgpalliga.

Registreeri oma laps tüdrukute jalgpalliüritustele siin

* 17. mail algusega kell 17:00 ootame kõiki tüdrukuid Lilleküla jalgpallistaadioni kõrval asuvale harjutusväljakule, kus toimub TERE tüdrukute jalgpallifestival!
Festival on kõigile osalejatele TASUTA ja 1,5 tunni jooksul viivad meie treenerid läbi lõbusaid mänge ja harjutusi. Kohapeal jagub tegevust nii algajatele, edasijõudnutele kui ka kõigile lastevanematele. Festivali toetab ja auhinnalaua katab TERE.
Pärast festivali saame aga üheskoos elada kaasa ja toetada FC Flora naiskonda, kes peab samal väljakul kell 19:00 maha põnevuslahingu Saku Sportingu naiskonnaga.
Pingelisemat vastasseisu on Eesti naiste jalgpallis raske leida ja kõigile festivalist osavõtjatele on nimetatud mängu jälgime TASUTA.

* Samuti ootame tüdrukuid vanuses 6-10 eluaastat meie algajate peagi avatavatesse uutesse treeningrühmadesse. Kõigile liitujatele on esimesed kuus treeningut TASUTA.
Treeninguid viivad läbi klubi kogenud treenerid ja need toimuvad Kotka jalgpallikeskuses järgmistel kuupäevadel: 22.05; 24.05; 29.05; 31.05; 05.06; 07.06.
Kõik treeningud toimuvad ajavahemikul kell 18:00-19:30.

* Tüdrukute sportlik suvi saab jätku augustis kui anname oma panuse ja viime koostöös Eesti Jalgpalli Liidu ja Euronicsiga läbi 7-12-aastasetele algajatele tüdrukutele mõeldud jalgpallilaagri. Laager toimub ajavahemikul 5.-8. augustini ja maksab 65 eurot lapse kohta.
Laagri pakett sisaldab lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega Nike treeningsärki, joogipudelit, sooja lõunasööki, puuvilju, lisaks sportlikele tegevustele toimub ühel laagripäeval ekskursioon/väljasõit. Laagripäevi külastavad ka Eesti naiste rahvuskoondise mängijad. Kõik laagripäevad kestavad kell 09:30-16:30.

Laagrisse registreerimine on avatud kuni 21. juulini.
Laagrit puudutavad täpsustavad küsimused saatke palun e-posti aadressile laagrid@jalgpall.ee

Samuti hoidke silma peal FC Flora naiskonna Faceobooki ja Instagrami kanalitel, kus jagame jooksvalt info kõigi eelnevalt loetletud tegevuste kohta!

Üks klubi. Üks pere.

FC Flora