FC Flora kohtub pühapäeval Tartus JK Tammekaga – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

FC Flora kohtub pühapäeval Tartus JK Tammekaga

Premium Liiga IV voorus kohtub FC Flora pühapäeval kell 12:30 Tartu Sepa kunstmuruväljakul JK Tammekaga.

Valitsevate Eesti meistrite jaoks algas uus liigahooaeg keskpäraselt: esmalt alistati koduplatsil FC Nõmme United 2:0, seejärel lepiti JK Tallinna Kaleviga 2:2 viiki ning kolmandas voorus kaotati võõrsil Paide Linnameeskonnale 1:2. Seevastu tartlaste hooaja algus kulges positiivselt, sest esimese kolme mängu järel ollakse endiselt kaotuseta: esmalt viigistati Tallinnas Kaleviga 1:1, seejärel alistati koduplatsil Pärnu JK Vaprus 1:0 ning seejärel võõrsil JK Narva Trans koguni 5:0. Nii asub Tammeka omavahelise duelli eel tabelis neljandal ja FC Flora viiendal kohal.

FC Flora väravavahtide treener Aiko Orgla: “Koondisepaus on läbi ja mehed tagasi trennis. Võistkond tuleb kärmelt uuesti Flora lainele häälestada ja oma põhitõed üle korrata. Valmistume Tartu mänguks hoolega. Plaan on paigas ja nüüd on see vaja ka ellu viia, et vajalikud punktid Tartust kätte saada.”

FC Flora ääreründaja Danil Kuraksin: “Tammeka on hooaega hästi alustanud ning löönud palju väravaid. Kindlasti tuleb raske mäng. Meie ei tohi enam punkte kaotada ning anname endast kõik, et naasta koju kolme punktiga!”

Eelmise hooaja neljas omavahelises mõõduvõtus ei saanud Tammeka kordagi FC Florast jagu: kolm mängu võitsid rohevalged ning üks kohtumine lõppes viigiga.

Mängu peakohtunik on Tanel Üprus, abikohtunikud Neeme Neemlaid ja Egerd Pajustik ning neljas kohtunik Jürgen Lorenz. Videokohtunikena tegutsevad Rasmus Maalinn ja Tauno Rämson.

Mängu saab otseülekandes näha Soccernet TV vahendusel.

Foto: Kenn Rull