FC Flora kohtub Paide Linnameeskonnaga – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora kohtub Paide Linnameeskonnaga

flo-paiPremium liiga XI voorus võtab Tallinna FC Flora laupäeval kell 19:00 A. Le Coq Arenal vastu Paide Linnameeskonna.

Viimaste hooaegadega oli Paide end Premium liiga stabiilse keskmiku rolli mänginud, kellel polnud küll medalilootusi, aga ka väljalangemisoht ei kummitanud neid kuidagi. Tänavu on aga olukord ootamatult selline, et kümne vooruga on teenitud vaid kaks viigipunkti ning tabelikohaks kindel viimane koht.

Kui lähiajal punkte lisanduma ei hakka, siis muutub olukord juba peaaegu lootusetuks. Kuna haavatud loom on eriti ohtlik, siis tuleb vaid loota, et Paide punktilisa laupäevases mängus kasvama ei hakkaks.

FC Flora ise asub tabelis teisel kohal, kuid viimastes mängudes pole üpris korraliku mängu eest väärilist punktilisa tulnud. Laupäeval peaks lisaks ilusale mängule siiski ka punktilisa tulema.

Meeskondade mängueelsed avaldused:

Flora peatreener Norbert Hurt: “Neljapäeval taastusime ja siis jäi üks päev aega trenni teha, aga kindlasti oleme laupäeval väga tugevad. Meil töö käib alati pikema perspektiiviga ning kõik ideed mänguks on olemas ka Paide vastu. Mõne rõhuasetuse võib-olla muudame ja vaatame, mis seisus meeskond on.”

Ründaja Rauno Alliku: “Karikamängud on meie jaoks selleks korraks läbi ja nüüd tuleb keskenduda liigale. Eks Paidel ole ka vaja punkte hakata koguma, sest nad on tabelis viimasel kohal, kust kindlasti tahetakse välja rabeleda. Vastane saab küll ühe päeva rohkem taastuda, aga meiegi oleme laupäevaks valmis!”

Paide peatreener Meelis Rooba: “Laupäeval tulemas väga huvitav mäng Floraga, tähtis on, et suudame karikamängust taastuda ja keskenduda uuele mängule.”

Paide mängija Martin Ustaal: “Oleme väga rõõmsad karikafinaali jõudmise üle, kuid nüüd peame keskenduma järgmistele liigamängudele, et saada eluliselt vajalikku punktilisa. Paide pole küll kunagi Floralt võidupunkte võtnud, kuid miks ei võiks me seda väärtuslikku võitu võtta just järgmises omavahelises mängus? Viimane mäng Floraga suutsime neid hoida nulli peal 80 minutit, seekord üritame keskenduda mängu lõpuni.”

Piletiinfo: tavapilet 4 eurot, sooduspilet (õpilased, üliõpilased) 2 eurot, kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta!