FC Flora kohtub laupäeval Pärnuga – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora kohtub laupäeval Pärnuga

Flora-Pärnu+
Premium liiga VII vooru mäng Tallinna FC Flora ja Pärnu Linnameeskonna vahel toimub laupäeval kell 14:00 A. Le Coq Arenal.

FC Flora abitreener Jürgen Henn: Viimaste mängude valguses tahaks meestelt näha emotsiooni, võitlust ja füüsilist tugevust, eriti duellides. Tõenäoliselt oleme meie see võistkond, kes hoiab palli ja domineerib ning Pärnu otsib võimalusi rohkem kontrate pealt. Meie jaoks on oluline, kui kiiresti me jõudude vahekorra paika saame – see saab määravaks.

FC Flora ründaja Rauno Alliku: Hooaja algus oli Pärnul üllatavalt hea. Ründefaasis on nad näidanud, et väravaid osatakse lüüa, aga kaitses pole nad eriti pidama saanud. Midagi kergelt üheski mängus ei tule, peame hästi keskenduma ja igaüks peab endast maksimumi andma.

Pärnu LM peatreener Marko Lelov: Kui statistikasse süveneda, siis FC Flora kahte mängu järjest kodus nii lihtsalt ei kaota, mis muidugi ei välista, et Pärnu LM poolt ei ole see teostatav. Tähtis on, et Rauno Alliku leiaks ekstra motivatsiooni Pärnu vastu, sest muidu me pikemas perspektiivis teda enda esindusmeeskonnas näha ei taha.

Mängija Ander Paabut: FC Flora on siin mängus selge favoriit, kuid punkte tahavad mõlemad meeskonnad. Kaitses on vaja olla kannatlik ja mängida eksimusteta. Kindlasti tekivad meil mängu jooksul omad võimalused, et teha hea tulemus.

MÄNGUPÄEV JA VAHEAEG:

– Selgub KIA Rio loosimängu teine finalist!*

– Loosime välja äärmiselt rariteetse raamitud foto Raio Piirojast 2001. aastal FC Flora meistritiitlini viinud mänguvormis. Fotol on loomulikult ka Raio autogramm.

– Vaheajamängu auhinnad paneb välja Kalastuskeskus ja vaheajamänguks on Tallinna Kalasspordi Klubi poolt läbi viidav casting**.

– Mängu eel saab maitsta Kohvik Kohaliku kokkade poolt valmistatud Fish’n’chipsi, mis loomulikult on tehtud Pärnus püütud kalast! *

FCF25 JA KIA RIO LOOSIMÄNG! FC Flora 25. juubelihooaja raames loosime hooaja lõpus välja sõiduauto KIA Rio ja seda päriseks!!! Iga Flora esindusmeeskonna kodumängu vaheajal selgub üks finalist.
http://fcflora.ee/kia-rio-reeglid/

** MIS ON CASTING? Casting on spordiala, mille puhul võisteldakse spinningu ja lendõnge kaugus- ja täpsusheidetes. Nimetus tuleneb inglise keelest: casting – heitmine, viskamine.
Lisainfo: http://www.kalapeedia.ee/casting.html

MÄNGUKAVA: 24 lehekülge!

FC FLORA TOETAJAKAART: http://fcflora.ee