FC Flora kaotas võõrsil Paide Linnameeskonnale 1:2 – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

FC Flora kaotas võõrsil Paide Linnameeskonnale 1:2

FC Flora kaotas Premium Liiga III voorus võõrsil Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:2.

Danil Kuraksin viis 3. minutil rohevalged ette, 31. minutil seadis Nikita Baranov jalule viigi ning 77. minutil vormistas Robi Saarma penaltipunktilt mängu lõpptulemuse.

“Kui mängu algust vaadata, siis määravaks sai võib-olla see, et kui lõime värava ära, siis me ei kohanenud piisavalt kiiresti vastase survega. Teadsime, kuidas nad pressivad ja rääkisime, kuidas selle vastu mängida. Nägime ära enne poolajavilet, et peame minema ise ka kõrgemalt pressima neid, mida me ka tegime. Teisel poolajal saime alustada juba niimoodi, et on mõistlik. Ja ma arvan, et alustasime teravalt, aga lõpuks lõikasime näppu olukorras, kus olime kõrges pressingus, vastane pääses läbi ja oma kastis oli penalti. See oli mingis mõttes saatuslik, aga enne seda oli mäng meie jaoks kontrollitum, kuigi see ei olnud lihtne, see on selge,” lausus Hurt mängujärgses intervjuus Soccernet.ee-le.

“Vastase surve alt väljasaamine oli keerulisem. Viisime lõpuks keskväljalt jõudu allapoole. Vladislav Kreida hakkas mängima madalamal, et tekiks moment, aga paraku ei saanud üleval soovitud ruumi. Mängisime palli võitluse peale. Oleks pidanud keskväljal rohkem ruumi endale kätte mängima, et palli loogilisemalt üles viia. See praegu ei toiminud,s selgitas Hurt.

Kolme vooruga on FC Flora meeskond kogunud neli punkti.

Fotod: Kenn Rull