FC Flora kaotas Pärnu JK Vaprusele tulemusega 0:1 – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

FC Flora kaotas Pärnu JK Vaprusele tulemusega 0:1

Premium Liiga X voorus kaotas FC Flora A. Le Coq Arenal Pärnu JK Vaprusele tulemusega 0:1. Ühtlasi oli tegemist Vapruse kõigi aegade esimese võidu üle rohevalgete üle koduses kõrgeimas sarjas.

Mõlemapoolsete võimalustega kohtumises lõi vastaste võiduvõiduvärava 94. minutil Virgo Vallik. FC Flora jäi 82. minutil vähemusse kui teise kollase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma Vladislav Kreida.

“Teadsime, et tänane mäng tuleb väga raske, eriti just eelmise mängu pealt. Rõhutasime meeskonnale, et nüüd on väga tähtis hoida kaks jalga maa peal ja alustada kohe väga hea tempoga. Seda me tegelikult ka tegime, saime esimesel poolajal initsiatiivi enda kätte, aga nägime, et keskelt on väga raske läbi pusida. Vaheajal rääkisime, et on vaja minna rohkem läbi äärte ja hoida mängu rohkem laiali. Tegime selle muutuse ja alustasime teist poolaega momendiga, aga siis ühel hetkel hakkas mäng muutuma natuke kärsituks ja lohakaks. Hakkasime vastast rohkem mängu laskma. Ja punane kaart oli muidugi rumal, selliseid asju ei tohi juhtuda,” kommenteeris Hurt otseülekandes.

“See mäng nõudis meilt kannatlikkust, hakkasime liiga kärsitult palle ette viima. Ka äärest viisime palli kohe surve alla, oleksime võinud veel korra äärt vahetada. Jäime natuke üheülbaliseks,” tunnistas peatreener. “Me lasime lõpu selgelt käest, sinnamaani tegime tegelikult korraliku mängu. Puudu jäi küll sellest, et me ei saanud lööki raamide vahele, mida me ka rõhutasime, aga oli rünnakuid ja taga oli ka korras, võitsime päris kiiresti pallid tagasi ja esimesel poolajal me ju vastast mängu ei lasknud. Aga teise poolaja keskelt on meil olnud natuke mõõnaperioode, peame seal suutma ikkagi grammi võrra juurde keerata, mitte järele anda.” 

FC Flora jätkab tabelis 19 punktiga hetkel neljandal ning JK Vaprus 11 silmaga seitsmendal kohal.

Järgmisel laupäeval, 18. mail kohtub FC Flora võõrsil JK Narva Transiga.

Fotod: Katariina Peetson/jalgpall.ee