FC Flora kaotas Paide Linnameeskonnale 2:3 – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

FC Flora kaotas Paide Linnameeskonnale 2:3

FC Flora kaotas EJL Lilleküla jalgpallihallis peetud hooajaeelses kontrollkohtumises Paide Linnameeskonnale tulemusega 2:3.

Esimesel poolajal kontrollis FC Flora mängu ja viiv enne vaheajavilet viis Konstantin Vassiljev penaltipunktilt rohevalged juhtima. Teisel poolajal haaras ohjad Paide ning 62. minutiks juhiti Robi Saarma, Andre Frolovi ja Patrik Kristali väravatest 3:1. 89. minutil lõi Mark Anders Lepik FC Flora poolel ühe värava tagasi, vormistades lõõpskooriks 2:3.

FC Flora: Evert Grünvald (46. Kristen Lapa), Kristo Hussar, Markkus Seppik (46. Oscar Pihela), Robert Veering, Stevin Kerge, Vladislav Kreida, Konstantin Vassiljev (70. Oliver Nikola Cekredzi), Tristan Pajo (29. Mait Eenmaa, 60. Roland Lukas), Daniil Kuraksin (70. Sander Alamaa), Sergei Zenjov, Tony Varjund (70. Mark Anders Lepik).