FC Flora kaotas karikafinaalis JK Narva Transile 1:2 – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

FC Flora kaotas karikafinaalis JK Narva Transile 1:2

Evald Tipneri karikavõistluste finaalis pidi FC Flora tunnistama JK Narva Transi 2:1 paremust. Piirilinna meeskonnale avas karikavõit ukse UEFA Konverentsi Liigasse.

Esimesel poolajal kontrollisid rohesärgid sündmuste käiku, kuid väga häid momente ei tekkinud. 20. minutil pidi Jürgen Henn tegema sunnitud vahetuse, tuues tõsise vigastuse saanud Sergei Zenjovi asemel platsile Nikita Mihhailovi. Poolajal pidi eelnevalt samuti vigastada saanud Rauno Alliku oma koha Sten Reinkortile loovutama.

54. minutil pääses JK Narva Trans mängu juhtima pärast seda kui kohtunik Kristo Tohver pärast pikka videokohtunikega nõu pidamist ja olukorra ekraanilt üle vaatamist penalti määras. Alex Markovici löögi suutis Ingmar Krister Paplavskis küll tõrjuda, ent ungarlane saatis tagasi põrkunud palli väravavõrku.

72. minutil seadis vahetusmees Nikita Mihhailov jalule viigi, kuid 81. minutil taastas samuti vahetusest väljakule tulnud Dohyun Kim piirilinna klubi eduseisu. Vaatamata FC Flora raevukatele rünnakutele rohkem väravani ei jõutnud ning JK Narva Transi mängijad tõstsid pea kohale klubi ajaloo kolmanda Evald Tipneri karika.