FC Flora kaitseb liidrikohta mängus Tallinna Kaleviga – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora kaitseb liidrikohta mängus Tallinna Kaleviga

Alliku Kalevi vastu
Premium liiga XX voorus sõidab liider Tallinna FC Flora külla JK Tallinna Kalevile, et tuua pärast rahvatantsu Kalevi Keskstaadionile tagasi jalgpall.

Kuigi meeskonnad asuvad erinevatel tabelipooltel ja esimesed kaks tänavust liigamängu lõppesid FC Flora 4:1 ja 5:1 võiduga, tuleb jällegi korrata tõsiasja, et tegemist on jalgpalliga ja iga mäng algab seisult 0:0 ja oma paremus tuleb ükstakõik mis kvaliteediga staadionimurul paika panna.

Markus Jürgenson võitles eelmises mängus saadud kollasega endale sundpuhkepäeva välja. Mängu näitab sport.err.ee

Premium liiga XX vooru mäng:

18. juulil kell 19:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC FLORA

Kalevi abitreener Daniel Meijel: Tallinna FC Flora mängib väga mitmekesist mängu ning vastavalt vastasele ja mängu iseloomule muudab seda ka mängu sees. Kõik nende käigud tuleb kinni panna. Loodame, et ka meie füüsis paraneb vaikselt, see on tsementeerimise aluseks. Läheme ka ise mängima, meil pole kaotada midagi.

FC Flora peatreener Norbert Hurt: “Me lähme igat mängu kolme punkti peale mängima. See mäng on meie jaoks sama tähtis kui teised ja me lähme igat mängu võitma. Kui see mäng on käes, siis me ei vaata selja taha, mis on toimunud, või ette, mis on tulemas. On vaid see mäng.”

Kipsis jalaga Andre Frolov: Hooaja selgroog on murtud. Oleme olnud tublid ja jätkame samas vaimus! Alliku hea vorm pole kindlasti Tallinna Kalevile kahe silma vahele jäänud. Tema mitme mehega katmine võib just mulle lisaruumi väravate löömiseks jätta!”

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Urmo Visnapuu