FC Flora ja Tere jätkavad koostööd ka 2023. aastal – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

FC Flora ja Tere jätkavad koostööd ka 2023. aastal

2020. aastal alguse saanud FC Flora ja Tere vaheline koostöö pikeneb aasta võrra.

Tere annab iganädalaselt oma tooteid esindusvõistkondadele tarbimiseks, peab mängupäeval meeles meie pereala võistluses osalejaid, paneb aasta jooksul välja auhinnad kõikidele Flora turniiridele ning toetab valitud kogukonnaüritusi.

,,Terega koostöö mitmekesistab meie mängijate toidulauda ja võimaldab neil olla parim versioon iseendast, et saavutada häid tulemusi palliplatsil. Me oleme mõlemad väärtuspõhised organisatsioonid, kellest on aja jooksul kujunenud oma valdkonna eeskujud ja suunanäitajad,“ kommenteeris Flora president Pelle Pohlak.

Tere esindaja Katrin Tamme sõnul oli koostöö algus ja jätk loomulik asjade kulg. ,, Meie koostöö algas paar aastat tagasi, kui toetasime noorte jalgpallivõistlusi auhindadega. Kuna omavaheline suhtlus ja koostöö sujus hästi, arenes sealt väga loomuliku jätkuna välja ka esindusmeeskonna toetamine,” ütles Tamm.

Tammel on hea meel, et Terel on võimalus olla Flora sõber ning seeläbi anda oma panus Eesti spordi arengusse. ,,Teres soovime kaasa aidata terviseteadlikkuse tõstmisele toetades just aktiivset eluviisi väärtustavaid ettevõtmisi. Jalgpall on mõistagi Eesti üks populaarsemaid alasid noorte seas, aga teame ju, et selle taga on suur töö. Et saada lapsed spordi juurde ja neid seal ka hoida, nõuab igapäevaselt suurt pingutust. Flora on teinud jalgpallikultuuri arendamisel väga head tööd, pakkudes häid tingimusi ja põnevaid treeninguid professionaalsete treenerite poolt ning muidugi ei saa märkimata jätta ka väga tublisid tulemusi nii noortespordis kui ka professionaalsel tasemel.”

Täname usalduse eest!

Flora ja Tere koostöö sai alguse 2020. aastal. Foto: Janek Eslon