FC Flora ja Nordaid alustasid koostööd – FC Flora -FC Flora

Kogukond-UUDISED

FC Flora ja Nordaid alustasid koostööd

FC Flora alustas koostööd Nordaid OÜ-ga eesmärgiga tagada klubi esindusnais-ja meeskonna mängijatele silmapaistvate sportlike tulemuste saavutamiseks vajalikke toidulisandeid ja toitaineid.

“Nordaidi tooted on töötatud välja tihedas koostöös teadlastega. Igal aastal toome turule mitu uut toodet, et anda oma panus inimeste tervisesse ja heaolusse. Arendame välja innovatiivseid toidulisandite lahendusi ja toodame eelkõige vedelal kujul toidulisandeid, sest uuringute kohaselt on vedelate vitamiinide ja mineraalide imendumine ja omastatavus parem kui tableti või kapsli kujul,” ütles Nordaidi partner Kalle Kõre.

“Meie missioon on muuta maailma tervislikumaks. Oleme pühendunud sellele, et toota naturaalseid ja tõhusaid tooteid, mis inimesi päriselt aitavad. Sellepärast on kõik meie tooted valmistatud parimatest teadaolevatest koostisosadest. Mul on erakordselt hea meel, et alustasime koostööd Eesti suurima jalgpalliklubi FC Floraga ning saame oma toodetega aidata klubi võistkondi silmapaistvate tulemuste saavutamisel.”

“Mul on hea meel, et FC Flora partnerite auväärse perega liitus Eesti ettevõte Nordaid OÜ! Meie peamiseks prioriteediks on mängijate tugeva tervise ja igakülgse heaolu tagamine, mis on silmapaistvate sportlike saavutuste põhialuseks. Tänu Nordaidi abile astusime selles valdkonnas märkimisväärse sammu edasi,” märkis FC Flora tegevjuht Sergei Hohlov-Simson.

Nordaid on Eesti toidulisandite tootja, mis valmistab Premium-kvaliteediga looduslikke vitamiine, mineraale ja probiootikume. Nordaid loodi 2014. aastal, tänaseks ekspordib ettevõte oma oma tooteid 29 riiki nii Euroopas kui Aasias. Nordaid toidulisandid on müügil eelkõige apteekides, kuid ka ökopoodides ja jaekettides. Nordaid-i tooted on välja töötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli poolt asutatud Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse laboriga professor Raivo Vilu, PhD valvsa pilgu all. Samuti on Nordaid avanud täisautomaatse tehase vedelate toidulisandite ja toitainete tootmiseks.

Eesti jalgpalliajaloo suurim ja mõjukaim klubi FC Flora nägi ilmavalgust 10. märtsil 1990. Alates 1992. aastast on FC Floral võitnud 32 hooaja jooksul 14 Eesti meistritiitlit, kaheksa Eesti karikat, 11 Eesti Superkarikat ning kolm Liivimaa karikat. 2021. aasta sügisel jõudis FC Flora esimese Eesti klubina UEFA Konverentsiliiga alagrupiturniirile. Klubis omandavad jalgpallitarkusi enam kui 1000 noormängijat.

Foto: Kenn Rull