FC Flora II sai kodumurul jagu Levadia duublist – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora II sai kodumurul jagu Levadia duublist

Randin Rande Esiliiga 13 vs Levadia 2_v

FC Flora II alistas Esiliiga 13. voorus liidri FC Levadia II tulemusega 3:2 ning tõusis ise uuesti esikohale!

FC Flora II – FC Levadia II 3:2 (2:1)
Väravad: 20., 35. Randin Rande, 74. Juhan Jograf Siim – 7. Kaimar Saag, 66. Magnar Vainumäe

Kui Flora vääratas eelmises voorus Infoneti duublile mängulõpu väravatest 1:3, siis Levadia meelitas lõpuhetke väravast 1:0 võidu Tallinna Kalevi üle välja ja asus ka tabelijuhiks, kuid Flora II on siiski nendega võrdsetel punktidel teisel kohal. Vaid punktiga kaotab seejuures veel Infonet II.

FC Flora II abitreener Paul Kask: Huvitaval kombel ei ole me suures pildis viimastes mängudes halvasti mänginud, kuid siiski kaotanud punkte. Lihtne analüüs näitab, et mõned väsimuse foonil vastu võetud otsused mängu lõppudes on olnud meie murekohaks ja sellega peame vaeva nägema. Vigade paranduseks on juba võimalus kolmapäeval kui Levadia vastu tuleb. Võttes arvesse kõiki eelnevaid omavahelisi mänge, siis saab ka selle mängu suurimaks märksõnaks tahtmine.

Äärekaitsja Hans Joosep Tammerik: Ees on ootamas raske mäng meeskonnaga, kes tõusis viimase vooru lõppedes Esiliiga liidriks. Viimastes mängudes oleme tähtsaid punkte kaotanud ning põhjuseks ei ole see, et oleme halvasti mänginud, vaid osadel momentidel ei keskendu me piisavalt, mis toob kaasa lihtsaid eksimusi. Üritame kolmapäeval lõpuvileni mängus sees püsida ja Levadia duubli liidripositsioonilt eemale tõugata.