FC Flora II naaseb Kiviõlist 1:0 võiduga – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora II naaseb Kiviõlist 1:0 võiduga

Eelmises voorus Kurele kaotanud Tallinna FC Flora II meeskond mängis pühapäeval Kiviõlis ja vajas võitu, et koht tabeli tipus veidi kindlam oleks.

Võit tuligi, aga küllaltki raskelt, värava lõi Karl Ivar Maar juba suht alguses.

Esiliiga XIV vooru mäng

25. mail kell 19:12 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS – TALLINNA FC FLORA II  0:1 (0:1)
ametlik protokoll
Värav: 20. Karl Ivar Maar
Hoiatused: 67. Dmitri Šelehhov, 90.+3. Dmitri Vorobjov (varupingilt), 90.+3. Andrei Tjunin – 26. Ragnar Piir, 73. Brent Lepistu, 87. Gerdo Juhkam, 90.+2. Anton Hmelnitski

FC Irbis: 99-Rubtsov, 27-Saks, 17-Šelehhov, 5-Russakov, 15-Babjak, 23-Makarov (44. 14-Derjabins), 8-Suvorikov, 7-Tjunin, 19-Šatov, 9-Torinava, 11-Starkopf.
Varus: 1/4-Vorobjov, 14-Derjabins, 20-Šteinberg.

FC Flora II: 1-Karofeld, 13-Juha, 24-Juhkam, 26-Piir, 31-Hmelnitski, 17-Sobtšenko (77. 36-Kokla), 30-Kubber (86. 35-Astur), 10-Lepistu (86. 32-Sepp), 27-Saliste, 11-Sappinen (80. 18-Paavo), 41-Maar.
Varus: 32-Sepp, 18-Paavo, 36-Kokla, 88-Sõrmus, 35-Astur, 44-Nurmik.

Mänguolud: +24, pilves vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Kaido Lasberg

Mängu eelvaade:

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: “Mäng Esiliiga liidriga kahtlemata kerge ei tule. Aga sel hooajal oleme nende korra juba viiki mänginud. Üldse tundub, et tugevamate vastastega suudab meeskond end paremini kokku võtta ja võidelda. Loodame, et ka Kiviõlis tuleb võitluslik ja hea mäng, tahame kodupublikut rõõmustada”.

Mängija Tõnis Starkopf: “Oleme juba üsna pikalt viigilainel olnud, nüüd võiks võita ka. Eriti lahe oleks võita liidrit. Aga raske mäng tuleb ja eks meil peab ka kõik õnnestuma, kui kolme punkti tahame. Aga mängime ikkagi kodus!”

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: “Ühtepidi tuleb Kuressaarele viimase mängu eest tänulik olla, sest tänu neile tulid väga selgelt välja meie mõningad murekohad, mis viimastes mängudes eriti teravalt välja pole paistnud. Nii et paraku tegid nad meid jällegi natukene tugevamaks. Õnneks on meil ideed, mida ja kuidas parandada, olemas ja mängijad on motiveeritud õppima. Selles osas tuleb mängijatel ainult kannatlik olla, sest detaile on palju, aga aeg piiratud. Vigade paranduseks on võimalus juba pühapäeval, kus vastas on samuti selline võistkond, kes karistab ära kõik meeskonnad, kes nende vastu lohakalt mängivad. ”

Abitreener Paul Kask: “Nagu eelmine kohtumine Saaremaal näitas, siis võib üks supersooritus otsustada mängu tulemuse. Iga tulemuse taga on aga mängupilt ja selle täiustamisega peamegi pidevalt tööd tegema. Sik-sak tuleb ajada sirgeks, laius-pikkus paika ja pühapäeval uuesti lahingusse!”

Mängija Maikel Astur: “Oleme analüüsinud oma vigu ja proovime vältida neid uues mängus. Tahame saada punktilisa ja püsida tabeliliidritena.”