FC Flora II alistas Vändras Vapruse 4:0 – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora II alistas Vändras Vapruse 4:0

Esiliiga liider Tallinna FC Flora II kohtus reedel Vändras kohaliku JK Vaprusega, kes asub hetkel Premium liiga üleminekumängudele viival 5. kohal.

Vastane oli tõsine, kuid võidetav, mida Flora II on alates mullusest hooajast 5 korda järjest ka tõestanud, nüüd tuli juba kuues järjestikune võit 4:0. Väravad Randin Randelt, Juhan Jograf Siimult (2) ning Janar Õunapilt.

Protokoll

Mängu eel:

FC Flora II abitreener Paul Kask: Loodetavasti aitab hilisem mängu algusaeg suvise leitsakuga paremini hakkama saada, kuid selge on see, et kõrge temperatuur hakkab mängu mõjutama. Samas teavad meie mängijad hästi, et välistel teguritel ei tohi ennast liigselt mõjutada lasta ja nõnda peame alati kõigest muust sõltumata näitama enda võimetekohast ning Vändra toetavale publikule mõeldes ka atraktiivset mängu.

Mänguja Samuel Vard: Eelmisest mängust saime 3 punkti ja hoidsime taga nulli. Samuti suutsime lüüa kuus väravat. Eesootavas mängus Vändra vastu ei saa me oma kvaliteeti grammigi langetada, ning peame pigem igas elemendis juurde panema, et koju naasta meid rahuldava tulemusega. Loodetavasti tuleb mängule palju rahvast, sest aksioom on see, et Vändras on suurepärane staadion, muru ja atmosfäär.