FC Flora II tegi Tarvaga 3:3 viigi – FC Flora -FC Flora

FC Flora II tegi Tarvaga 3:3 viigi

Martin KaseEsiliiga XI vooru mäng FC Flora Lilleküla väljakul toimus pühapäeval kell 19:00. Tallinna FC Flora II vastane on Rakvere JK Tarvas.

Oma esimese mängu tegi sõjaväes teeniv Martin Kase ja lõi kiiresti ka kolm väravat ning Flora II võitis poolaja 3:0. Visa Tarvas suutis aga teisel poolajal samaga vastata ja mäng lõppes 3:3 viigiga.

Protokoll

Mängu eelvaade:

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: Valus kaotus Paidele on selja taga, aga usun et kokkuvõttes on igal mängijal karika teekonnast midagi innustavat ja samas õpetavat kaasa võtta, millest juba sellel hooajal kasu on. Parim võimalus jälle jalule saada on Rakvere vastu. Seda enam, et tegu on tugeva vastasega, peame meie sisu näitama.

Poolkaitsja Algis Roog: Tarvas näitas Rakveres, et nad on ohtlikud ja punkte kergelt ära ei anna. Meie eesmärgiks on siiski igast liiga mängust 3 punkti endale võtta ja see pole erand. Peame terve mäng olema täielikult keskendunud ja loodetavasti saame selle võitlusliku mängu lõpuvilet kuuldes enda jaoks positiivse tulemuse ning emotsiooniga väljakult lahkuda.