FC Flora avab treeninggrupid Mustamäel Arte Gümnaasiumis – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

FC Flora avab treeninggrupid Mustamäel Arte Gümnaasiumis

Meil on väga hea meel teada anda, et Flora noortesüsteem laieneb Mustamäele! Alates 14. septembrist avame esimesed treeninggrupid Arte Gümnaasiumi staadionil. Oodatud on kõik lapsed, kellel on huvi jalgpalli vastu ja kes peavad lugu sportlikest eluviisidest.

FC Flora noortetöö juht Taavi Trasberg: “Mustamäe gruppide avamisega soovime laiendada meie kogukonna kandepinda ja tõsta üldist huvi jalgpalli vastu. Tahame tuua treeningud Mustamäe lastele lähemale, et neil oleksid mugav treenida enda kodu läheduses. Soovime anda noortele võimaluse treenida pühendunud ja haritud Flora treenerite käe all ning pakkuda kvaliteetset jalgpalliharidust läbi meie treeningmetoodika. ”

Taavi Trasberg / Foto: Anna Andreas

Keda ootame treeningutele?

Ootame treeningutele poisse ja tüdrukuid sünniaastaga 2011 – 2016.
Mustamäe treeninggruppide treener Arte Gümnaasiumi staadionil on Freddy Karpov. 

Mis kellaaegadel treeningud toimuvad?

Tallinna Arte Gümnaasiumi staadionil toimuvad treeningud esmaspäeviti kell 16:00-17:30 ning teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 15:00-16:30. Sinna ootame 2011-2012 poisse ja tüdrukuid. 
2013-2014 sündinud laste trennid on esmaspäeviti kell 17:30-19:00 ning kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 16:30-18:00.
2015-2016 lapsi ootame trennidesse teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18:00-19:30. 

Kui palju on treeningtasu ehk liikmemaks?

FC Floraga liitudes on esimene nädal tasuta ning pärast seda hakkab kehtima 45-eurone kuutasu neile, kellel on kaks koda nädalas trennid. 50-eurone kuumakse hakkab kehtima neile, kellel on kolm treeningut nädalas.

Kuidas saab liituda? 

Liitumissoovist saab teada anda e-kirja teel noored@fcflora.ee. Samuti võib ka esimesse trenni aegsasti kohale tulla ja ennast treenerile tutvustada.

Esimene nädal on tutvumisnädal, mille eest me liikmemaksu ei küsi ning selle ajal jooksul peaks jõudma selgusele, kuidas trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad. Kui kõik sobib ja otsus kindel FC Floras jalgpallimänguga jätkata, siis tuleb lapsevanemal sõlmida liitumisleping FC Flora kodulehel. 

Kohtume FC Flora trennides!